Працівники хустської міліції отримали оперативну інформацію про те, що у Хусті зловмисники реалізовують наркотичні препарати. Повідомлення правоохоронці вирішили ретельно перевірити. Коли факт знайшов своє підтвердження, оперативники вирішили брати наркоділків, як мовиться, на гарячому. Правоохоронці встановили особи громадян, котрі торгували наркотою, а також місце й час чергової реалізації психотропних препаратів.
У домовлене місце під’їхав автомобіль “Мазда”, за кермом якого знаходилася молода дівчина. Далі з іномарки вийшли два молодики. Вони перекинулися кількома словами з клієнтом і, отримавши 500 гривень, віддали йому 8 психотропних пігулок та пакетик із дурман-зіллям. Але несподівано пролунало: “Стояти, міліція!” Обидва молодики кинулися до машини. Та не встигли втекти, бо “Мазду” оточили працівники міліції. Правоохоронці попросили усіх вийти з автомобіля. Однак замість того, щоб виконати їхні законні вимоги, молодиця раптом заблокувала двері авто й, натиснувши на газ, спробувала утекти. Спочатку авто дало задній хід, пошкодивши “Жигулі” дев’ятої моделі, а відтак рвонуло вперед, вдаривши “шістку” та працівника карного розшуку, котрий там знаходився. Порушницю не зупинило навіть те, що вона травмувала людину. Але втекти від правоохоронців не вдалося. На виїзді з Хуста працівники ДАІ заблокували “Мазду”.
Водія іномарки, 23-річну жительку Тячівщини, та її 17-18-річних земляків затримали й доставили у міськвідділ. Автомобіль доставили на штрафмайданчик, а горе-бізнесменам довелося продовжити розмову з оперативниками у міліцейському кабінеті. Затримана молодиця переконувала, що випадково опинилася на місці пригоди: мовляв, односельці попросили привезти їх у Хуст, а про те, що вони продавали наркотичні засоби, вона нічого не знала. Навіщо ж тоді тікала й давила міліціонерів?!
Травмований міліціонер з перелом лівої гомілки та розривом м’яких тканин потрапив на лікарняне ліжко. Районна прокуратура порушила кримінальні справи проти всіх учасників цього випадку.
Нагадаємо, що ст. 342 ч.2 Кримінального кодексу України (Опір працівнику правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт на строк до півроку, або позбавлення волі на строк до двох років. А за навмисне заподіяння правоохоронцеві або його близьким родичам важких тілесних ушкоджень закон передбачає покарання аж до 14 років позбавлення волі, інформує ВЗГ ГУМВС.