В Ужгороді віднедавна почав діяти клуб любителів бігу – Uzhgorod running club. Бігають вони групою щосуботи в 6-й та 9-й ранку. Організатор клубу, Микола Машіка, розповідає: задум прийшов спочатку із цікавості, чи багато у місті його однодумців. Створив групу у мережі Facebook, поширив і виявилося, що немало. Так і виник Uzhgorod running club.
Микола МАШІКА, організатор групи
Фактично ми почали з осені і, на моє здивування, мій подив, досить у нас сформувався такий міцний кістяк із людей, які бігають. Це навіть стимулює людей продовжувати пробіжки, коли вони бачать, що і взимку люди продовжуть займатися на свіжому повітрі. Люди збираються в середньому вік десь 25-30 років, у кого є трохи вільного часу, у кого є можливість. Є і трошки старші люди. В середньому від 25 до 40. З хллпцями і дівчатами зазвичай пробігаємо по суботам від 12-13 км. Приходимо трохи раніше, потім приходимо на 9-ту, і добігаємо ті 40 хвилин. Не всі просто хочуть так рано прокидатися і не всі хочуть так рано прокидатися.
Іван займається бігом вже більше року. Про спільноту дізнався у соцмережах, зацікавився і вирішив долучитися. Пробігає близько 50-ти кілометрів у тиждень.
Іван, учасник групи
Тренування в нас виглядає взагалі так: як правило, кожне тренування починається з розминки. Ми розминаємось, готуємось до основного тренування, пізніше іде основна фаза тренування, тобто безпосередньо біг. І в кінці це заминка, коли ми готуємо організм вже до спокійного стану. В залежності від того, яке саме тренування, а вони бувають різні, по довжині, по кілометражу, який ми пробігаємо, мається на увазі з різною інтенсивністю і з різним часом.
Фахівці кажуть, біг позитивно впливає на здоров’я, фізичну форму і психологічний стан людини. Спільноту Uzhgorod running club можна знайти у соцмережах. Організатори запрошують усіх бажаючих.
Ужінформ
Нік 2017-01-02 / 18:29:20
Микола Машіка, ти молодець, тобі ціни нема! Альтернативи бігу теж нема! За кордоном всі бігають по парках, вулицях, всі, хто хоче бути здоровий.