«Музикою я займаюсь досить давно. І почалося це, напевно з сьомого класу. Я там дуже сильно співала, але можна сказати, не співала, а кричала на уроках музики. Моя вчителька в школі, Ельвіра Миколаївна, каже, давай спрямуємо твій голос в більш краще русло. І потім почала займатись зі мною і таким чином я почала співати. Я людина емоційна і всю музику, і все, всі емоції, я віддаю в це русло», — каже співачка Ганна ШМІЛЯК.
Ганна переборола свою сором’язливість і стала впевненою в собі.
«Просто раніше була такою досить боязливою дитиною і я дуже сильно хотіла, у нас був такий Будинок творчості у місті Рахів і я дуже сильно хотіла потрапити туди. Я так хотіла, я приходила і кажу: «Можна записатися в гурток?». І вони такі питають: «В який ти хочеш гурток?». І замість того, щоб сказати, що я хочу співати, я сказала, що на шиття», — розповідає Ганна.
Дівчина живе музикою. В свої юні роки досягла вже неабияких висот. Вона не сидить на місці, звикла дотримуватись девізу «Життя – це рух». Минулоріч була учасницею масштабного проекту «Голос країни».
«Голос країни» — це нереально крутий проект. Де ти приходиш і говориш: робіть зі мною все, що можете. І дуже круто, бо дають величезний досвід, ти виступаєш на величезній сцені, з крутими музикантами. І ти, як не як, впитуєш в себе, ніби губка. І знайомства з різними людьми, з музикантами. Навіть зараз підтримую зв’язок із багатьма людьми з проекту», — каже Ганна Шміляк.
Ганна потрапила до команди Тіни Кароль, яка розгледіла талант дівчини.
«Наскільки я знаю, у Вакарчука взагалі збирались, дуже круто просто проводили якесь дозвілля. В Пономарьова дуже дружня команда була. А в Тіни Кароль це більше була така праця. Тому що вона постійно виїжджала за кордон і в нас були просто зустрічі для роботи, не більше. І просто взагалі наша команда була настільки одноманітна, що і цього стилю, і того. І в нас були всі такі «фріки» трошки. І команда була у нас крута», — ділиться Ганна.
Проект став для Ганни хорошим стартом на дорозі до нових творчих звершень: «Після проекту з’явились нові проекти. Проекти в плані гуртів різних. Наприклад, оркестр радості «Ватага». Ми каверів багато робимо. Виступаємо на різних корпоративах. З ними теж дуже круто, веселі хлопці. Також пишу власну музику . Найбільше я займаюся з Тарасом Крикливцем».
Творчі люди завжди в пошуках. Ганна впевнена, що вокал — це справа її життя, але шукає себе в різних стилях, прагне знайти той, який їй найближчий: «Зараз я рівняюсь на стиль джаз. І моїми улюбленими є Еммі Вайнтхауз, Дж. Джоплін. Одетта. Це з старіших таких. Також із сучасної музики в Україні – це Джамала, звичайно. Її стиль. Також Бьорк. Це теж крута музика».
Музика здатна викликати глибокі почуття, здатна вимити з душі всю пилюку повсякденного життя і принести радість. Музикант, який віддає себе цій справі і готовий ділитись з людьми тим, що носить в серці, може називатись справжнім музикантом.
УжІнформ