Першими випробують ефективність новинки, котра давно діє у Європі, представники Державної екологічної інспекції України у Закарпатській області (5 бенефонів та 2 автомобільні GPS системи), Департаменту заповідної справи і Ужанський національний парк (відповідно 10 та 7), Державного агентства водних ресурсів України і Басейнового управління водних ресурсів річки Тиси (2 автомобільні GРS системи).
- Початок досить багатообіцяючий, - каже директор Ужанського НПП Василь Копач,- адже у перспективі, коли автоматизованою системою буде охоплено всі ділянки роботи, наша діяльність стане ще ефективнішою, а, головне, матимемо можливість на сучасному рівні забезпечувати інформаційну підтримку виконання персоналом функцій та завдань, пов’язаних зі збором, обробкою, оперативним реагуванням та зберіганням даних про надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру та інші події.
Тепер є можливість оперативніше реагувати на складні ситуації: для цього досить натиснути на червону кнопку бенефону. За підрахунками розробників, новинка – це заощадження державних бюджетних коштів на утримання та обслуговування транспортних засобів та зв’язок; оптимізацію штатного розкладу підприємств, установ, організацій, що входять до складу Мінприроди. Втім, конкретніше можна буде говорити після завершення тестування новинки.
За матеріалами uzhgorod.in