Незважаючи на вжиті заходи, на території області порушення вказаного закону набули системного та поширеного характеру, а проведена правоохоронними органами робота на даному напрямку є недостатньою та потребує суттєвої активізації.
Окремі суб’єкти господарювання продовжують незаконно займатись гральним бізнесом, отримуючи від цього прибутки.
Заборонений гральний бізнес часто діє під виглядом інтерактивних клубів, у яких пропонується доступ до інтернет-сайтів, де можна зіграти в азартні ігри, а за умови виграшу касир виплачує готівку.
В області спостерігається масове відкриття інтернет-клубів, інтернет-кафе, інтерактивних клубів, азарт-клубів, закладів з надання послуг, пов’язаних із здійсненням електронних платежів, спортивних аналітичних агентств, які маскують організацію та проведення азартних ігор під видом діяльності з надання доступу до інтернет-мережі.
Виявлення порушень у вказаній сфері покладено на органи внутрішніх справ України та державної податкової служби.
У провадженні слідчих органів внутрішніх справ Закарпаття перебуває 13 кримінальних справ за ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом), з яких одна порушена органами прокуратури області.
У ході наради також відзначено, що діяльність підпільних гральних закладів концентрує у цих місцях осіб, схильних до вчинення злочинів.
Протягом січня-червня 2012 року до органів внутрішніх справ області надійшли 72 заяви і повідомлення про злочини вказаної категорії, за результатами розгляду яких по 58 випадках прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи, і тільки по 8 заявах і повідомленнях порушено відповідно 8 кримінальних справ, 5 з них вже направлено за належністю. Крім того, за однією заявою, яка на кінець 2011 року перебувала у залишку, вже також порушено кримінальну справу.
За результатами проведених перевірок органами внутрішніх справ області з початку року вже вилучено 174 гральні автомати, 23 системні блоки, на яких інстальовано гру, призначену для азартних розваг та одну рулетку.
У підсумку учасниками проведеної міжвідомчої наради прийнято рішення організувати та провести перевірки із залученням контролюючих органів та органів внутрішніх справ, працівників управлінь освіти районних адміністрацій у комп’ютерних та інтерактивних клубах, інтернет-клубах та інтернет-кафе, які розташовані на території області. При цьому, перевірятимуть як додержання вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», так і обмежень щодо відвідування неповнолітніми цих закладів у навчальний та нічний час.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Свалява 2014-03-26 / 13:15:53
А в Сваляві гральний бізнес кришуе перший зам начальника умвс
ігроман 2012-07-10 / 15:24:13
Якщо такі статті подає прес-служба прокуратури області то тоді зрозуміло як працюють правоохоронні органи. Зазначено щонадійшло 72 заяви, а де робота коли ці самі порушення виявлені правоохоронцями і після прийнято рішення, порушена к.с,матеріали до суду , а не гроші по жибах тирити від так званих підприємців.Крім того ,що означає заява яка на кінець 2011 року перебувала у залишку( був грошовий перебор,чи вирішили починати 2012р, із залишкової заяви бо зрозумілдо , що у 2012 р тоже треба грошей)як тоді бути із ст.97КПК України яка конкретно визначає терміни розгляду заяв та повідомлень та прийняття одного із 3 рішень.Біда з вами прокурори.А людям біда із однорукими.
Великий МАО 2012-07-10 / 11:57:18
Протягом січня-червня 2012 року до органів внутрішніх справ області надійшли 72 заяви і повідомлення про злочини вказаної категорії, за результатами розгляду яких по 58 випадках прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи
Тобто в 58 випадках їх хтось кришує
хто першим дасть правильну відповідь - безкоштовний похід в казино
патріот Закарпаття 2012-07-10 / 07:53:43
Згоден з коментарем попереднім Юрієм,Допоки ця мразь буде у владі ніколи не буде елементарного порядку.Нехай знають що усі чорні їх справи і їх дітей торкнуться рано чи пізно.
Юрий 2012-07-09 / 22:54:10
От клоуны, какие-то криминальные дела, а результат? Все висяки, а садят за кражу курицы! Весь игровой бизнес в области крышует прокурорчик Петруня, судья Стрижак и мусорок "антибиотик".
Читатель 2012-07-09 / 19:56:52
Да пока ситуация в стране такая будет - никакой игральный бизнес не искоренить! промышленности нет, работу найти тяжело, процветает мафия - о каком искоренении игрового бизнеса может идти речь?
Единственное, что можно было бы сделать - максимально сделать все для того,Э чтобы не вовлекать простых людей в это. А бандиты, воры в законе и т.д. пусть себе играют, если хотят.