За сам дріт зловмисники опісля одержували копійки на пунктах прийому металобрухту, однак шкоди місту завдавали величезної. По-перше, ліфт надовго виходив із ладу й люди змушені були діставатися на верхні поверхи пішки, та й коштує одна така котушка понад півтисячі гривень!
Заяви про крадіжки в різних мікрорайонах міста так і сипалися в міліцію з комунального підприємства «Ужгородліфт». Що цікаво, крали переважно зі старих радянських, а не зі словацьких будинків, де доступу до ліфтового обладнання стороннім немає. Над розкриттям цих численних злочинів працювали дільничні, працівники карного розшуку, експерти тощо. В місцях можливої появи злодія міліція робила засідки, виставляла інші пастки. І врешті-решт це дало позитивний результат. За відбитками пальців, залишеними на місці скоєння чергової крадіжки, експерти НДЕКЦ вирахували злодія!
36-річний ужгородець Андрій і раніше потрапляв у поле зору правоохоронців, має судимість за скоєння крадіжок. І от знову взявся за старе. Що цікаво, чоловік цей—фаховий електромонтер, тож знає, як від’єднати з ліфта котушку й не потрапити під дію електроструму. За крадений дріт злодій заробляв на підпільних пунктах прийому металобрухту мізер — по 60-70 гривень. А попався він на останній крадіжці, скоєній у багатоповерхівці на вул. Минайській.
За ст.185 Кримінального кодексу України («Крадіжка») порушено кримінальну справу, повідомляє старший інспектор зі зв’язків із ЗМІ Ужгородського МУ УМВС капітан міліції Людмила Феєр. Наразі затриманий зізнається в скоєнні близько десятка аналогічних крадіжок з ліфтів, але скільки їх було на його совісті—повинно з’ясувати слідство, - повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.