На сьогодні в Україні гральний бізнес – поза законом. Ділкам, які його порушують, загрожує штраф розміром 8 тисяч мінімальних зарплат. Проте ці заклади й досі працюють. Донині жодна з служб не може поставити крапку в цьому питанні, тому обласна рада пропонує об'єднати зусилля місцевої влади, правоохоронців і громадськості. На думку депутатів, відповідні структури мають докласти всіх зусиль, щоби гральний бізнес покинув наші населені пункти.
"Закон необхідно виконувати. Крайові депутати однозначно проти бізнесу, який руйнує сім'ї, негативно впливає на підростаюче покоління. Це не той шлях, який обирає наша молодь. Я звернувся до міських голів, керівників райрад та райдержадміністрацій з проханням створити відповідні комісії, провести огляд закладів на предмет того, чи розміщуються там ігрові автомати. Маємо безліч фактів, коли ігрові зали в області працюють. Комісії мають детально вивчити проблему, а потім поінформували про неї громадськість та внести свої пропозиції щодо її вирішення. Звісно ж, є ділки, які " кришують" цей бізнес, і завдання комісій виявити таких осіб. За результатами роботи комісій це питання буде розглянуто на сесіях місцевих рад. Опісля на обласному рівні ми узагальнимо всі пропозиції та факти і приймемо жорстке рішення щодо грального бізнесу. Вважаю, що "закривати" очі на масовий прояв невиконання закону неможливо. Молодь має відвідувати спортивні, а не гральні заклади", – резюмував Іван Балога.
oleg 2011-09-28 / 21:30:00
Здавалося б, навіщо Балога так зацікавився незаконним гральним бізнесом, а відповідь досить проста – коли гральний бізнес був легальний, то сім’я Балог володіла своїми азартними клубами, а коли цей бізнес заборонили, то багато хто пішов у тінь, а Балоги цього не могли, щоб не зруйнувати свій імідж, тож вони не дбають про захист населення, а просто намагаються прибрати до своїх рук гральні заклади, аби відсунути у майбутньому своїх конкурентів. Люди робіть самі з цього висновки!