"Ми чекали, що нас зватимуть на мітинги і добре платитимуть, а в результаті — затишшя. Запросили тільки раз, обіцяли по 80—85 гривень кожному за день, але заплатили лише по 50 гривень на трьох. Коротше, кинули... Але ще попереду другий тур, подивимось...", — розповів нам заробітчанин з Кіровоградської області Сергій. За його словами, з роботою зараз сутужно: "Я каменяр, а чекаю, коли мене покличуть вантажити меблі. Я вдома навіть не говорю, де працюю, соромно... За 3-4 години роботи платять по 100—120 грн, коли ж на біржу приходить працедавець, то до нього підбігає 30—40 людей у надії що-небудь заробити", пише "Сегодня".
Попри люті морози, роботу тут шукає і єдина помічена нами жінка. 40-річна киянка Ганна говорить, що на мітинги не розраховує, а ось пофарбувати або поштукатурити — так це із задоволенням: "Людей, що шукають роботу, стало більше, а пропозицій все менше. Будівництва заморожені, тому на тижні виходить працювати 3—4 дні".
Богдан Олександрович приїхав до Києва із Закарпаття: "Підробляв у Польщі пару років назад, потім узнав, що у Києві можна отримувати до $100 за два дні. Правда, така робота попадалася до кризи. Я каменяр, тепер чекаю або вербувальників на мітинги, або тих, хто запросить розвантажувати дивани. Останні платять чесно, а політики, я чув, кидають. З кінця минулого року, коли з роботою стало зовсім сутужно, деякі придумали заробіток на журналістах. Ваші колеги до нас часто приїжджають, тому меткі колеги часом беруть 50—60 гривень за інтерв'ю — на сигарети та на хліб".
СС 2010-01-25 / 19:17:00
Знай наших
"В концлагері закарпаттці разом з жидами чекають на страту в газові камері. Заходить офіцер у камеру каже: Хто з Закарпаття. Кажуть що вмієте добре класти плитку. ВІдпускаю і плачу.Закарпатець питає "Кілько платиш"за один метер. Німець каже "5 марок". Закарпатець каже "Закрий двері і не мороч голову"