Як, скажімо, поводився депутат однієї із сільських рад на Іршавщині. Варто сказати, що цей обранець працював також директором місцевого підприємства. Словом, куди не поверни -- владна людина.
На початку минулого року син цього депутата в одній з банківських установ вирішив взяти кредит--аж 495 тисяч гривень. Але, щоб отримати такі гроші, необхідно мати відповідні документи, оформити заставу, котра б відповідала сумі кредиту. Допоміг, звісно, татусь. Певніше за все, із суми кредиту значна частка повинна була перепасти й директору. Щоб все "грало", керівник підприємства оформив витяг з протоколу засновників про передачу майна фірми під... заставу для оформлення кредиту своєму сину. Звісно, цей документ був сфабрикований. Далі все пішло, мов по маслу. На підставі цієї "липи" синок спокійно уклав іпотечний договір з банківською установою, у котрому була обумовлена передача під заставу майна підприємства на суму близько 900 тисяч гривень. Здавалося б, тепер залишилося отримати гроші. Та чиновники чомусь "забули", що гроші потрібно повертати. Не допомагали й нагадування банківських працівників.
Зрештою, про ці хитромудрі комбінації стало відомо співробітникам підрозділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю. Під час проведення оперативних заходів "безівці" стали викривати всі махінації з незаконною заставою майна банку через підроблені документи та отриманням кредиту. Довелося нагадувати й депутату, що в нього є не тільки права, але й обов'язки, та ознайомити з відповідними статтями Кримінального кодексу. Звісно, на такий поворот ні батько, ні син явно не очікували.
Зібравши всі необхідні матеріали, працівники міліції направили їх в обласну прокуратуру, котра порушила кримінальну справу. Наразі розпочато слідство, котре повинно встановити всі деталі цієї "кредитної" справи.