Коли ж гірські райони Закарпаття спіткало страшне лихо — повінь, за пропозицією управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації (начальник Володимир Фленько) «Латориця» прийняла 124 дітей з постраждалих від повені Рахівського, Тячівського і Хустського районів.
Голова облпрофради Іван Король взяв питання оздоровлення дітей з постраждалих районів в профспілковій оздоровниці під особистий контроль, постійно цікавився умовами проживання, харчування школярів, організацією їхнього дозвілля, допомагав вирішувати поточні питання.
Юні горяни оточені в «Латориці» постійною турботою і увагою. Про це щодня дбала директор оздоровчого табору Марія Петричко. Діти мали можливість відвідати масажний, «сольовий» процедурний кабінети, скупатися в басейні з термальною водою, знаходилися під постійним контролем лікаря. Долучилося до цієї справи і управління охорони здоров'я облдержадміністрації: відома в нашому краї фахівець, професор Оксана Ганич запропонувала рецепти фіточаїв, які п'ють діти, їм рекомендовано також приймати препарати, багаті на йод. Діти проживали у гарних номерах - по двоє-троє в кімнатах з усіма зручностями. Дуже задоволені вони і 4-разовим харчуванням, яке їм пропонували працівники їдальні на чолі з шеф-кухарем Маргаритою Солонець.
Було складено план-сітку різноманітних культурно-спортивних заходів, у чому допомогла культорганізатор Лариса Міч. Цікаво, зокрема, пройшли конкурси «Алло, ми шукаємо таланти», «Караоке у «Латориці», «Любов з першого погляду», на кращу композицію ікебани, день гумору, змагання клубу веселих і винахідливих тощо. Проводилися екскурсії по курортах Закарпаття, місту, у Мукачівський замок «Паланок», в зони відпочинку в Лісарню та Визницю, культпоходи у кінотеатр, спортивні турніри з різних видів спорту. З цією метою орендувалися спортивні майданчики місцевої ДЮСШ, басейн, тренажерний зал. Школярі з постраждалих від повені районів Закарпаття почувалися відмінно.