Спростування на інтернет-сайті процесуальних рішень, які вирішуються у рамках діючого КПК, чинним законодавством не передбачено Правова оцінка видачі лісорубних квитків була надана судом першої інстанції, повідомиляє прес-служба прокуратури Закарпатської області у відповідь на вимогу Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства щодо спростування інформації про кримінальне провадження у справі незаконної порубки на Ужгородщині на понад 2,6 млн грн.
Як повідомляють у прокуратурі, 01.08.2018 року Закарпатським окружним адміністративним судом задоволено позовну заяву Ужгородської місцевої прокуратури до ДП «Ужгородське лісове господарство» та ЗОУЛМГ та визнано незаконними і анульовано лісорубні квитки в частині надання дозволу на розробку вибірково-санітарної рубки (рішення суду - http://reyestr.court.gov.ua/Review/75847394 ).
Тобто, прокурором в суді доведено, що без наявного ліміту, затвердженого Мінекології та дозволу ЗОУЛМГ, Ужгородський лісгосп не мав законних підстав для видачі лісорубних квитків на території зоологічного заказника.
В подальшому, подана апеляційна скарга ДП «Ужгородський лісгосп» була задоволена Восьмим Апеляційним адміністративним судом виключно через певні процесуальні моменти, і жодним чином у рішенні апеляційного суду не спростовано доводи про незаконність лісорубних квитків.
Тобто, власне апеляційна інстанція не надала оцінку прийнятого рішення суду щодо законності / незаконності виданих лісорубних квитків, а тількт констатувала, що «чинне законодавство не передбачає права суб’єкта владних повноважень на звернення до суду з позовом про визнання протиправними і анулювання лісорубного квитка».
Тобто, суд вважає, що ні екологічна інспекція, ні прокуратура (яка заявила позов в інтересах екологічної інспекції), не мають права на звернення до суду з позовом про незаконність виданих лісорубних квитків (постанова суду - http://reyestr.court.gov.ua/Review/78357941).
Прокуратура Закарпатської області, не погоджуючись із цією постановою апеляції оскаржила її до Верховного суду. Наразі касаційна скарга прокуратури прийнята судом до свого провадження (ухвала суду: http://reyestr.court.gov.ua/Review/79503917 ).
Щодо підозри та неспростовного факту її вручення посадовцям лісомисливського господарства: вона об’єктивна та обґрунтована зібраними доказами, а сам факт її вручення посадовцям Закарпатського ОУЛМГ є беззаперечним.
Дане питання вирішується у рамках діючого КПК України у встановленому порядку. А саме рішення апеляційної інстанції ніяким чином не впливає на наявність в діях посадових осіб лісового господарства складу кримінального правопорушення та не виключає його. Вже навіть не беручи до уваги те, що рішення оскаржене прокуратурою.
Наразі ж прокуратурою готуються клопотання щодо відсторонення підозрюваних від займаних посад та обрання їм запобіжних заходів.
Массуд 2019-05-14 / 08:04:59
А коли Арданівського "ЗЕКА" разом з Мургом по різним камерам посадять. Арданівський так розбудувався біля Мурги що виходить він керує Закарпатським лісомисливським управлінням
До прокурора 2019-05-11 / 15:44:33
Голова лісової мафії Мурга. Підлеглі без нього нічого не роблять.
123 2019-05-11 / 14:50:55
Коли Мургу В. виведуть в наручниках! Цю маскальову повію давно пора опустити в камері! Коасні б з них з Коцуром півники вийшли, але перед цим їх треба на депіояцію зводити