Коворкінг та нетворкінг — навчатися, розвиватися, спілкуватися із однодумцями, проводити майстер-класи, тренінги, навчальні семінари, відтепер буде простіше. Адже, AuraAcademica – відкрита безкоштовна платформа для індивідуальної та командної роботи студентів УжНУ. Створення цього простору – повністю студентська ініціатива. Вони подалися на ґрант від British Council, і серед сотень учасників зі всієї України проект УжНУ здобув перемогу.
Ірина МИКУЛИН, співзасновниця студентського простору УжНУ «AuraAcademica»
Ми йшли до цього 4,5 місяці – до Дня офіційного відкриття. Це дуже круто і давалося нам це не дуже легко, а для мене це неабиякий досвід. Першим кроком став виграш ґранту від Британської ради, це були перші 20 тис грн. Але після цього ми зрозуміли, що одного ґранту буде недостатньо, і ми почали шукати однодумців. Також не можу не згадати велику частку, яку вніс УжНУ, співпрацюємо також із Ужгородською міською радою. Почали звертатися за допомогою до великих компанії. І от завдяки їм усім ми маємо офіційний день відкриття.
Учасники «AuraAcademica» намагаються шукати можливості до розвитку не тільки заради себе сьогодні, а й для наступних поколінь студентів УжНУ. Університет же усіляко сприяє студентським ініціативам. Для AuraAcademica виш надав приміщення та зробив тут ремонт.
Володимир СМОЛАНКА, ректор Ужгородського національного університету
Керівництво університету не могло бути осторонь такого проекту, Я хочу сказати, що дуже радий, що студенти проявляють свою активність. Ми завжди намагаємося стимулювати студентів, зокрема у галузі написання ґрантів, соціальних проектів, громадської активності. Ціль нашої роботи, аби отримували не тільки знання, але і були соціально активними, здоровими, готувалися якнайкращого до майбутнього життя. А воно у кожного із них, я переконаний, буде прекрасне.
Окрім того, «AuraAcademica» звернулася до спонсорів – приватних підприємців та просто небайдужих людей. Допомогла також і Ужгородська міська рада. Так, компанія Nобілекс подарувала «вільному креативному простору» сучасні ґаджети, без яких у повсякденному житті важко себе уявити.
Далі – більше. Учасники «AuraAcademica» уже запланували проведення тут зустрічей та тренінгів, чимало мовних та розвиваючих клубів. Переконані: зроблять усе можливе, аби «вільний студентський дух» жив і розвивався. А також закликають студентів не бути байдужими та долучатися до спільної роботи.
Зв’язатися із AuraAcademica можна у соцмережах Фейсбук та Інстаграм або телефоном 0665191692 (Ірина).
культура 2019-04-19 / 13:18:07
Конкретно: у дужках на українській мові назву,Ваш Кодекс конкретно: соціо,соціологія,екноміка,культура,мистецтво,медицина,спорт,філологія,поштовий кіоск-крім ноутбука,хороша,сучасна преса новин,журналів).Студенти завжди були не байдужими і у них було відчуття,що Вони потрібні в аудиторіях,їх поважають,їм створюють умови гідні молодої людини!