За підсумками аналізу, станом на 1 листопада 2018 року незмінниим лідером за реєстрацією на Є-data залишається м. Київ – 2 125 електронник кабінетів із 2 703. До трійки лідерів також увішли Тернопільська обл. – 1 804 електронних кабінети із 2 358 та Харківська обл. – 2 280 електронних кабінетів із 2 992. Менша активність із реєстрацією спостерігаються у Донецькій, Луганській, Івано-Франківській та Рівненській областях, де звітують на рівні від 33% до 55%.
Станом на листопад, на порталі зареєстровано 44 508 службових кабінетів із 72 546 можливих, що дорівнює 61%.
Гірша ситуація із рестрацією дежавних підприємств. На сьогодні, зареєстровано тільки 28% таких установ в Україні, а 72% порушують Закон України «Про відкритість виокристання публічних коштів». Найкраще із цим завданням справляється Сумська обл. - 35 із 57 чинних. Cлідом за нею Хмельницька обл. – 29 із 56, та Миколаївська обл. – 26 із 56. Пасуть задніх Донецька, Луганська та Закарпатська області із показником від 7% до 19%.
Проте важливим є не тільки факт наявності ресєтрації кабінетів організацій, а їхня активність з оприлюднення інформації на Єдиному державному веб-порталі використання публічних коштів. На зараз на порталі оприлюденно понад 36, 8 млн документів.
Найбільше внесено актів виконаних робіт, частка яких сягає 66%. Договорів опилюднено на рівні 25%. Решту інформації на порталі становлять звіти, додаткові угоди та штрафи.
Єдиний державний веб-портал використання публічних коштів e-data.gov.ua діє відповідно до Закону України «Про відкритість виокристання публічних коштів» та зобов’язує усіх отрмувачів та розпорядників бюджетних коштів оприлюднювати інформацію про свою фінансову діяльність: договори, акти, звіти та додаткові угоди. За невиконяння закону керівники установ та підприємств будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.