"Соціально-психологічна адаптація дітей ВПО, їх інтеграція в суспільно-культурне життя поліетнічного Закарпаття" не є зовсім новим, а радше продовженням проекту, який реалізовувала організація у 2014 році.
Цього разу, як і тоді, до участі залучають діток від 5 до 12 років, які вимушено переїхали на Закарпаття через події, що відбуваються на сході країни.
У програмі цікаві заняття з психологом та ігротерапії (театральна студія). Доведено, що захоплюючий процес гри відволікає, “лікує” раниму дитячу душу, розкриває інтелектуальний і творчий потенціал, сприяє формуванню дружніх стосунків з іншими дітьми.
У програмі також — різноманітні майстер-класи: миловаріння, декорування екоторб, пошиття фетрових іграшок та багато інших цікавих заходів. Під час таких занять дитина не тільки психологічно відпочиває, розвиває творчу уяву та фантазію, але й вчиться комунікувати як з однолітками, так і з дорослими.
Однак, проект розрахований не тільки на дітей, але й на батьків, для яких розроблено психологічні тренінги. Завдання програми: навчити батьків встановлювати доброзичливі, довірливі стосунки з дитиною, краще зрозуміти свою дитину та себе. Дати можливість зрозуміти причини труднощів у спілкуванні з дитиною, дати навички ефективного спілкування з дитиною.
"Буде дуже цікаво! Чекаємо як наших старих друзів, так і тих, хто ще ніколи не брав участі у наших заходах! Завдяки Генеральному Консульству Угорщини в Ужгороді, яке підтримало проект, маємо можливість реалізувати його ще краще, ніж зазвичай", - інформують організатори проекту на офіційній сторінці ГО "Щасливі діти" у Фейсбук.
Зареєструватися можна тут.