У ньому йдеться про те, що символіка таких режимів включає в себе не тільки гімн, герб, прапори, гасла, але й зображення, а також різні пам’ятні знаки діячам Компартії і радянської влади, назви вулиць, міст та інших адміністративних одиниць.Серед населення законотворчі новації не знайшли одностайного порозуміння, а в окремих випадках викликали спротив.
На виконання норм законуголовою Закарпатської обласної державної адміністрації підписано розпорядження від 30.03.2016 року про перейменування двох вулиць Іршави – колишньої Чапаєва на Ю.Соколачко і Піонерської на Ю.Короля.
У громаді міста виникли дискусії щодо нових назв. Найбільше збурення серед мешканців колишньої вулиці Чапаєва, яка отримала назву імені учасника АТО, мешканця села Лози Юрія Соколачко.
З відповідними листами іршавчани зверталися до міськради. Нині ініціативна група разом із депутатами Юрієм та Олесею Примич прийшли на зустріч до міського голови і повторно порушують питання про вже друге перейменування вулиці, на котрій проживають. Присутні відмітили, що вже проведено збори мешканців, на яких було присутньо багато молодих людей, які своє майбутнє пов’язують з містом та даною вулицею. Однозначним спільним рішенням громади стало те, що найдоцільніше буде назвати вулицю Затишною.
Як відзначив Володимир Бреус, про перше перейменування не спитали жодного іршавчанина, а тільки прикріпили на будинки таблички з новими назвами. Член ініціативної групи Ольга Дзьома сказала, що у такому ж складі активісти готові зустрітися з учасниками АТО, аби навести аргументи та причини повторного перейменування вулиці.
Міський голова Іршави Степан Бобик наголосив, що звернення буде направлено до профільної комісії міськради, яка повинна дати юридичні висновки та розробити алгоритм процедури, а також буде поінформовано громадську організацію «Захисники рідної Вітчини», повідомляють в Іршавській міській раді.
констатація 2017-06-21 / 01:55:24
Тобто, іршавська вата має диктувати всім умови?