Іршавськими оперативними працівниками було отримано інформацію про те, що 47-річний житель села Луково може зберігати вдома незаконну зброю. Як з’ясувалося, чоловік раніше служив у десантних військах і додому приніс армійські трофеї: магазин зі 6 патронами, штик-ніж до АКСУ, десантний штик-ніж та ленту зі 3 патронами калібру 7,62мм.
25-річний мешканець села Кам’янське незаконну зброю приніс додому із АТО. Вдома в нього працівники кримінальної поліції знайшли 2 магазини до автомата Калашникова, штик-ніж та ніж – мачете.
Вилучені боєприпаси та холодну зброю направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
За даними фактами розпочато кримінальні провадження ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
Конан 2017-02-24 / 22:24:50
Мусора, феєричні дебіли, але це не смішно, за це лайно вони отримують від нас кошти
Перехожий 2017-02-24 / 16:37:15
Лента у нас називається стрічка
Кузя 2017-02-24 / 15:44:47
Позорище хоть би піліцішти такоє не писали....банди з калашами гуляють а вони 3 патрони найшли тьфу
Імітація 2017-02-24 / 15:20:10
"Ленінська кузня" – столичне промислове підприємство із потужним потенціалом. За два роки завод збільшив свої активи у 5 разів. Продукцію цього заводу продають у десятки країн, а прибутковість заводу стрімко йде вгору. І за таких обставин, Київська влада звільнила бізнес від земельного податку.
Після розпаду Радянського союзу "Ленінську кузню" викупила група компаній "Укрпромінвест". З часом вони відходять до корпорації "Прайм Ессетс Кепітал".
Викуплена фондом Петра Порошенка, "кузня" стає одним із ключових підприємств холдингу. Найстаріше та найпотужніше у галузі машинобудівної та металообробної промисловості України. Серед основної діяльності "Лєнкузні" – суднобудування, ливарне виробництво, виробництво засобів для нафтопереробної промисловості, а також морозильне та котельне обладнання.
"Ленкузня" експортує свою продукцію до десятка країн. Але найцікавіше, що і досі більшість продукції йде на експорт до Російської Федерації.