Так, мождивість запровадження страхової медицини в районній лікарні обговорили окремим питанням. На сьогодні розглядається механізм надання платних послуг насамперед в пологовому будинку. Здійснення відповідної оплати у медичну касу для прикладу, з прийому пологів, проведення кесерового розтину або лікування повинно викорінити масове хабарництво і встановлені лікарями так звані "такси".
Страхову медицину планують запровадити тут метою поборювання проявів корупції, коли "майже кожна жінка віддячує "подякою" медичному персоналу за народження дитини відповідними коштами. І дуже часто від породіль вимагають вже "непідйомні", навіть захмарні суми, що дешевше народжувати стало за кордоном, де такі послуги давно є платними. Разом з тим Тячівська районна лікарня втрачає своїх пацієнтів, що теж негативно відображається на іміджі та роботі закладу", - йдеться в інформації прес-служби Тячівської РДА за підсумками засідання колегії.
Валерія 2016-05-26 / 21:29:39
"Таксисти" роблять у Тячеві, Хусті, Виноградові. Їх легко зловити на хабарі. Але вони всю адміністрацію здадуть
Петро Петрович 2016-05-26 / 21:03:26
Проблеми хабарництва мають вирішувати правоохоронні органи й адміністрація лікарень. Правда, вони часто в долі з хабарниками
Виноградовка 2016-05-26 / 20:02:52
То точно!!!
Марина 2016-05-26 / 20:00:31
Типирь усіх лем кесарять.так білше мож здерти гроший. Людям залишаєся лиш втікати з такого роддома