Упродовж майже години громадські активісти кількох ініціатив, об’єднані боротьбою за убезпечення міста від подальшого «дерибану», намагалися переконати депутатів і, насамперед, міського голову, зняти питання Генплану з порядку денного.
Серед аргументів заявляли: Генплан розроблений з чіткими ознаками кримінального правопорушення. «Він є злочинним, і має стати предметом вивчення прокуратури», – заявляла у виступі правник Наталія Майстренко.
Нагадали депутатам і той факт, що Генплан, погоджений на «замінованій сесії» ще за каденції Віктора Погорелова, і який нині лише формально «змінювали» вже теперішні міські обранці, не тільки легітимізував усі попередні «дерибани» міської землі в періоди мерства С.Ратушняка і В.Погорелова, але й, більше того, у незаконний спосіб закладає основи для наступних масштабних крадіжок «вільних» ділянок шляхом практично повного знищення зелених зон.
Попри тривалі протести громади, депутатський корпус таки взявся до голосування за Генплан: за основу його проголосували 22 депутати, в цілому й зі змінами містобудівну документацію погодив 21 депутат.
Про те, що не голосуватимуть за проект рішення, заявили депутати фракції «Солідарність», «Самопоміч» та «Наш край».
юзер 2016-03-10 / 14:36:48
Інвалідний - генплан ,інвалідне - голосування.
погорєлов 2016-03-10 / 12:10:41
Молодца, Бодя!