Зокрема, керівник Водоканалу прозвітував про використання коштів, отриманих на підтримку роботи з міського бюджету минулого року. З його слів, роботи, які проводить підприємство, дають ефективні результати в кількох площинах: суттєва економія електроенергії, води, коштів і можливість забезпечити місто цілодобовим водопостачанням.
Однак Водоканал має дуже багато проблем. Тариф на водопостачання та водовідведення, який рішенням Нацкомісії підвищили навесні минулого року для виведення підприємства на беззбитковість, уже неодноразово знівельовано кількаразовим підвищенням вартості енергоносіїв. Цього року, за прогнозами, підвищувати вартість послуг Водоканалу не планують, тому потрібно шукати інші можливості, адже доводиться вирішувати і проблеми, які накопичувалися в попередні роки, і виконувати нинішні аварійні роботи, й передбачати, а відтак упереджувати, можливі майбутні негаразди в забезпеченні Ужгорода водою.
Заступник міського голови Олександр Габор наголосив, що обов'язковим правилом перед капітальними та поточними ремонтами доріг, внутрішньоквартальних територій має бути проведення аудиту і заміна на цих територіях мереж, щоб не доводилося зривати новеньке асфальтне покриття.
Оплата послуг Водоканалу споживачами далеко не стовідсоткова, проведено позовну роботу з 371 приватним користувачем із житлового сектору (торік із 316).
Депутати ставили чимало запитань стосовно модернізації технологій, залучення сучасного обладнання, навчання працівників Водоканалу, обговорювали перспективи залучення кредитів і міжнародних грантів. Конкретні рішення винесуть на найближчу сесію міськради.
На наступному зібранні в рамках депутатського дня за пропозицією більшості присутніх вирішили розглянути питання міської медицини, повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородській міській раді.