Завершене будівництво у понеділок було офіційно введене в експлуатацію.
Роботи з реконструкції тривали п'ять місяців. Вони почалися в квітні і закінчилася у вересні цього року. Протягом модернізації пункт пропуску не припиняв свою роботу.
Збільшено числа смуг руху для пасажирського транспорту з трьох до чотирьох на в'їзді до Словаччини і з двох на три при виїзді. Також облаштували коридор для пішоходів і велосипедистів, але наразі він не використовуватиметься: ще необхідно укласти двосторонні угоди між Україною та Словаччиною, аби цей пункт перетину кордону розширився з автомобільного також на пішохідний.
Проект також профінансував модернізацію системи відеоспостереження на кордоні, капітальний ремонт адміністративної будівлі, збудованої ще в 60-х роках минулого століття, поставки мобільних пристроїв для зимового і літнього обслуговування та інших спеціалізованих транспортних засобів.
Сприятиме подальшому поліпшенню і відновлення української частини пункуту переходу, яка розпочалася у вересні цього року.
Реконструкція словацької частини пункту пропуску реалізується в рамках Програми прикордонної співпраці ENPI Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна 2007 2013. Євросоюз заплатив 90% від вартості, решту 10% фінансується за рахунок державного бюджету Словацької Республіки.