Основне питання, що стояло перед зібранням – це організація та визначення пріоритетів діяльності громадського формування, яке ось-ось діятиме в селі Порошково. Зваживши на ситуацію, що склалася в населеному пункті, майже півсотні селян виявили бажання стати членами громадського формування. Хоч членство у даному формуванні і не дає ніяких привілеїв, матеріальних чи фінансових винагород. Але кожен свідомий того, що бере на себе певну відповідальність.
Новообраний керівник Еміл Корпанець провів серед кандидатів анкетування, аби з’ясувати, як ті розуміють мету, з якою створюється громадське формування у селі Порошково, та яка необхідність створення формування саме у їх населеному пункті. Як з‛ясувалося, громада впевнена, що новостворене формування - це перший необхідний дієвий крок у справі запобігання та виявлення порушень, які з дня в день все більше дошкуляють місцевому населенню своїм масовим характером. Це підтримання правопорядку, можливість швидко реагувати на незаконні дії порушників.
У Порошкові окремі місцеві жителі крадуть з городів чужі врожаї. Люди нарікають, що цуплять у них все, що лише встигає дозріти на присадибних ділянках. Окрім цього, викошують чужу траву, коней пускають випасатися на людських наділах. Дошкуляє місцевому населенню і гужовий транспорт, якого з кожним роком у Порошкові стає все більше.
Євген Мельников запевнив громаду, що міліція всіляко сприятиме діяльності новоствореного громадського формування, адже взаємодія правоохоронних органів з населенням є ефективним та дієвим методом боротьби зі злочинністю, повідомляє Перечинський РВ УМВС.
Як відомо, у селі Порошково розташовано найбільший на закарпатті табір волохів.
односелиць 2015-07-17 / 15:40:01
скоро вже села не буде,якщо не поміняти голову сільської ради-Юрко це циганський голова, а не народу.Не має порядку в селі, як у сусідніх селах: не мусорників, не освітлення......
Степан Крук 2015-06-01 / 23:59:45
Довідка: Якось Іван Волошин трахнув радванську циганку і дав початок новій народності.
Є й інша наукова версія: "Вала́хи (также влахи, волохи; рум. valahi) — восточно-романская народность, население княжества Валахия (XIV—XIX века), вошедшего в состав Объединённого княжества Молдавии и Валахии в 1859 году[1]. На основе валашских этноязыковых групп сложилaсь современнaя румынская нация, а также ряд малочисленных народностей Балкан: истрорумыны, мегленорумыны, арумыны, влахи Сербии, Воеводины, Македонии и т. д.[источник не указан 267 дней] Другие, валашские группы постепенно ассимилировались, войдя в состав южнославянских народов. Многие из них сохранили своё древнее имя, например, власи в Сербии. "
Адмін 2015-06-01 / 00:23:56
Дякуємо, виправили ))
Критик 2015-05-31 / 23:58:17
Немає такого населеного пункту - Прошково, як вказано у заголовку
О.Д. 2015-05-31 / 23:19:00
Не зовсім. Вони білі, але з поведінкою циганів. Якісь там оциганені родичі румунів.
Ось стара стаття, але дає поняття - http://zakarpattya.net.ua/News/52769-Voloskyi-vuzol
Генек 2015-05-31 / 19:25:17
Волохи то ко? то така файта циганська?
борман 2015-05-31 / 18:49:18
Котрий то Машкаринець зірка авеню тот і він ся боре,з чим майже він шизофренен перевірте го шо в нього в голові ай в крові ай як го узяли в міліцію