У структурі прямих іноземних інвестицій, інвестиції за консесійними договорами та договорами про спільну інвестиційну діяльність склали - 100%.
Аналіз динаміки прямих інвестицій свідчить про те що, з початку іноземного інвестування, найбільшу зацікавленість у інвесторів викликає промисловість міста. На цих підприємствах зосереджено 30395,9 тис. дол. США прямих іноземних інвестицій, що складає 80,5 % загального обсягу інвестицій. Серед галузей переробної промисловості набільше інвестовано у ремонт і монтаж машин і устатковання 10093,1 тис. дол. США, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів- 2944,8 тис. дол. США, виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність – 216,9 тис. дол. США.
На підприємствах у сфері діяльності торгівлі; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів 710,4 тис.дол. США., діяльність транспорту, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність – 68,3 тис. дол. США.
До основних країн – інвесторів входить Австрія, Угорщина, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Гібралтар, Іспанія, Литва, Кіпр.
Залучення іноземних інвестицій дає змогу вирішувати проблему зайнятості робочої сили, сприяє розвитку виробничої інфраструктури розвитку зовнішньоекономічних зв’язків. За рахунок інвестицій можливо освоювати конкурентноздатну продукцію, реалізувати її як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках.
Головне управління статистики в Закарпатській області