В ході обговорення питання зазначалось: на ділянці догроги від Приборжавського до Кушниці, аж до виїзду на Керецькі їздити практично неможливо. Не краща ситуація і в напрямку Довге – Липецька Поляна, Білки – Малий Раковець, Іршава – Кам‘янське, Іршава – Загаття. Давно вже існує необхідність реконструкції доріг: ями часто бувають глибиною 15-25 сантиметрів. А при проведенні усіх видів ремонтів слід дотримуватися нормативних вимог. Звісно, для цього потрібні значні кошти, яких роками не вистачає. Чому така ситуація склалася у районі? Чому область не приділяє увагу впорядкуванню доріг, не виділяє кошти на їх ремонти? Відповідь на це питання мав дати заступник начальника служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василь Заєць, якого було запрошено на сесію. Свій виступ він розпочав із наведення цифр і фактів, однак, конкретної відповіді на питання - коли нарешті філія «Іршавський райавтодор» візьметься за ремонт доріг - так і не була надана.
Обговорили під час засідання не менш важливе питання вивезення твердих побутових відходів у населених пунктах району. Із цього приводу на сесію райради було запрошено засновника ТзОВ «Еко Ір» Івана Бровдія. Він зазначив, що підприємство обслуговує 26 населених пунктів району. Розповів про проблеми, які доводиться вирішувати. Депутати цікавились, коли в Іршаві буде зведено підприємство, адже його будвництво є одним з інвестиційних зобов’язань ТзОВ. У відповідь почули, що процес нині гальмується через питання документації: екологічну експертизу проект пройшов, нині перебуває на розгляді ДП «Укрдержбудекспертиза» в Закарпатській області. Після позитивного висновку експертизи буде подана документація на дозвіл на будівництво. Для спорудження сміттєпереробного заводу знадобиться усього три місяці. Там буде залучено до роботи до 30 чоловік. Проблема ще і в тому, що це пілотний проект у Закарпатській області. Тому і вимоги до нього великі. Голова райради Іван Савко висловився за те, щоб прискорити ці роботи, адже мова про його будівництво ведеться із 2012 року.
Депутати райради порушили ще одне із важливих питань, яке стосується багатьох. Це встановлення справедливих розмірів заробітних плат та соціальних категорій найвразливішої категорії населення - пенсіонерів, і прийняли відповідне звернення до Президента України, Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України.
За клопотанням відділу освіти райдержадміністрації та у відповідності до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» і «Про освіту» погоджено призначення директорів: Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею Юліана Меренича, Ільницької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тетяну Олексій, Малораковецької ЗОШ І-ІІ ступенів Оксану Савко і Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Віру Поляк.