"До міліції поступило повідомлення про про те, що в готель «Закарпаття» на площі Кирила і Мефодія в місті Ужгород увірвались невідомі люди в масках та ламають прилади, які належать закладу. Ці громадяни знаходячись в приміщенні державної лотереї, умисно молотками пошкодили 11 діючих лотерейних терміналів, на моніторі яких був розміщений напис «Multi Novolot».
На місце виїхала оперативно-слідча група, котра задокументувала всі обставини події. Також особи, що зчинили безлад в закладі, були запрошені до Ужгородського міського відділу міліції, де були опитані", - йдеться в інформації прес-служби закарпатської міліції.
"Заклад, на який було здійснено напад, належить до мережі державної лотереї ПАТ «Патріот» та є офіційно зареєстрованим закладом в Міністерстві фінансів України. Аналогічно на території України діють МСЛ та «Українська національна лотерея».
Ця діяльність здійснюється на основі ліцензій Міністерства фінансів України. Адже у відповідності до Закону «Про лотерейну діяльність» виключно Міністерство фінансів України є уповноваженим органом державного нагляду (контролю) за проведенням лотерей в Україні.
Термін дії ліцензії ПАТ «Патріот» закінчився 23 березня поточного року (строк дії таких ліцензій становить 13 років вона була отримана ще 2001 році). Проте Мінфіном було спрямовано лист в якому вказано на продовження дії наявних ліцензій до моменту «набрання чинності нормативно-правових актів, які необхідні для отримання нових ліцензій».
За роз’ясненнями, щодо роботи операторів лотерей, до Мінфіну було направлено ще 14 квітня лист від УМВС України в Закарпатській області. В ньому керівництво міліції Закарпаття зверталося до Міністра фінансів: «Просимо Вас надати у найкоротші терміни роз’яснення про те, чи мають законні підстави на випуск та проведення державних лотерей оператори та розповсюджувачі державних лотерей, а саме ПАТ «Патріот», МСЛ та «Українська національна лотерея» після закінчення терміну дії зазначених вище ліцензій».
Таким чином слід розуміти, що питання роботи лотерейного бізнесу в Закарпатті, в цілому в Україні, потребує вирішення на рівні держави. Ці заклади сьогодні працюють по всій Україні та легально здійснюють свою діяльність. Всі зали отримують від Мінфіна паспорти та дозволи на роботу, відповідні переліки можна отримати в Міністерстві фінансів України", - кажуть в міліції.
При цьому, міліціонери вдаються до прямого обману. Бо йдеться не про випуск чи розповсюдження лотерей, а про роботу під видом лотерейної діяльності заборонених законом гральних апаратів.
В аналогічний спосіб міліція під керівництвом в.о. начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича намагалася виправдати діяльність іншого залу гральних автоматів, на який їй прямо вказав Правий сектор Закарпаття. Після цього Правий Сектор звинуватив головного міліціонера Закарпаття у вибірковому ставленні до об'єктів незаконного грального бізнесу.
оолг 2014-06-22 / 20:25:00
так званий правий сектор повинен піти на схід і проявити там Патріотизм