Завдяки цій інформації потенційні забудовники та інвестори отримали змогу заздалегідь дізнатися, чи є можливість під’єднати об’єкт до газпостачання на тій чи іншій земельній ділянці. Газовики переконані, що таке нововведення стане серйозним поштовхом для покращення бізнес-клімату регіону та залучення потенційних інвесторів.
Інформація про потужність точок підключення до газових мереж була оприлюднена через власний веб-сайт і містить данні про технічну, резервну й вільну пропускну потужність газових мереж у розрізі кожного газорозподільного пункту.
Завдяки цьому вдалося вирішити проблему підприємців пов’язану з відсутністю інформації щодо можливості газифікації нового об’єкту. Тепер кожен потенційний замовник, ще до початку будівництва, може оцінити бізнесові та виробничі ризики відповідно до наявного резерву потужностей.
Інформація є важливою не тільки для великих забудовників та бізнесменів, які мають намір розширити виробництво, а й для усіх, хто збирається газифікувати житло.
«Дані, які ми оприлюднили на своєму офіційному сайті, не являються вихідними для проектування об’єктів газопостачання. Замовнику потрібно звернутися у ПАТ «Закарпатгаз» для отримання технічних умов» - зазначив перший заступник голови правління - головний інженер Андрій Горват.
Враховуючі зацікавленість потенційних клієнтів та прагнення України до кращих світових стандартів ведення бізнесу, ПАТ «Закарпатгаз» щомісяця оновлюватиме актуальну інформацію про наявність чи недостатність вільних потужностей у зоні свого обслуговування.
Ознайомитися з потужностями ГРП можна за цим посиланням.
Довідка
Основними видами діяльності ПАТ «Закарпатгаз» є транспортування та постачання природного газу. ПАТ «Закарпатгаз» експлуатує 7,2 тис. км. газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 640 млн. куб. м природного газу.
Клієнтами компанії є 266 тисяч сімей Закарпатської області та 6,8 тисяч підприємств промисловості, установ і організацій.