Загалом стрічка викликала в місцевих кіноманів меншу зацікавленість, аніж фільм «9 рота». Про це 16 червня повідомив співробітник кінокомплексу Сергій Сотак.
За його словами, здебільшого кінотеатр відвідує молодь. Однак на «Код да Вінчі» прийшли подивитись і ті, кому за 60. За два тижні трансляції на сеансах побуває близько 5000 глядачів.
Загалом найбільшим успіхом у прокаті користуються добре розрекламовані стрічки.
Єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік 15 червня на прес-конференції в Ужгороді висловив своє ставлення до фільму за твором Дена Брауна «Код да Вінчі». «Якби подібна атака була на Магомета, ми всі знаємо, яку реакцію вірників-мусульман це викликало би. Я, як християнин, не можу закликати людей: палім кінотеатри. Я кажу: не йдім до них». Про це повідомив власкорЗІКу.
«Велику пропаганду цьому фільму зробила преса, свідомо чи не свідомо рекламуючи стрічку, – зазначив владика. – Однак ця книга та фільм не заслуговують на те, аби бути перекладеними різними мовами. Наскільки мені відомо, в Америці ця стрічка спонукала людей більше цікавитися Біблією, справжньою історією. За його словами, цей фільм має претензії на правду, але є фантастикою. Для багатьох людей, які погано знають історію, він може бути великим спантеличенням. «Хто не читав та не дивився стрічки «Код да Вінчі», нічого не втратив», – сказав він.
ЗІК
17 червня 2006р.
Теги: