У заході взяли участь директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Шпонтак, представники Головного управління Держсанепідслужби у Закарпатській області, Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Великоберезнянської РДА та голови сільських рад.
Передусім Михайло Попович розповів про хід виконання доручень Президента України та Кабінету Міністрів України щодо збереження унікальних природних комплексів, забезпечення сталого розвитку української частини українсько-словацько-німецького природного об’єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО „Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини”, благоустрою гірських населених пунктів, розташованих у зоні української частини цього природного об’єкта. Зокрема йшлося про газифікацію населених пунктів, ремонт доріг Березнянщини та будівництво нового міжнародного переходу «Лубня-Волосате».
Про стан поводження з твердими побутовими відходами на цій території поінформував директор департаменту екології та природних ресурсів Юрій Шпонтак. Після детального обговорення цього питання було запропоновано, зокрема, створити спеціалізовані підприємства зі збирання, обробки, утилізації відходів, приймальні пункти вторинної сировини. Також потребує налагодження система централізованого збору та вивозу відходів з усіх населених пунктів району.
Санепідеміологам та екологічній інспекції спільно з сільськими радами рекомендовано забезпечити постійний контроль за діяльністю об’єктів поводження з відходами, використанням відходів згідно вимог чинного законодавства.
Департамент екології та природних ресурсів й надалі здійснюватиме комплексний аналіз стану місць утворення та видалення відходів. Також департаменту доручено при погоджені проектів лімітів на утворення та розміщення відходів вимагати укладення угод суб’єктів господарської діяльності з організаціями, у яких наявні ліцензії Мінприроди на збирання та утилізацію відходів. Відомство візьме на контроль отримання дозволів та лімітів на розміщення та утворення відходів підприємствами та організаціями.