Голова Ужгородського міськрайонного суду В'ячеслав Домніцький грубо порушив закон. Це констатовано у відповіді самого В.Домніцького на запит журналіста Галини Сернівки, яку обурила ситуація, коли за усним розпорядженням очільника суду її колег не допустили на засідання у справах захисників площі Народної.
"На ваше звернення повідомляю, що відповідно до п.2 ст.11 ЗУ "Про судоустрій і статус суддів" у редакції від 28.07.2013 р. "розгляд справ у судах відбувається відкрито, крім випадків, установлених процесуальним законом. Учасники судового процесу та інші особи, присутні на відкритому судовому засіданні, можуть використовувати портативні аудіотехнічні засоби. Проведення в залі судового засідання фото- і кінозйомки, відеозапису, а також транслювання судового засідання допускається за рішенням суду.
Одночасно зазначаю, що представники ЗМІ мають право бути присутніми на відкритих судових засіданнях, дотримуючись відповідних норм чинного законодавства", - такою є відповідь очільника суду журналістці на її інформаційний запит.
При цьому, слід зазначити, що констатуючи законне право журналістів на у часть в судових засіданнях, на які їх не пустили за його ж розпорядженням, В.Домніцький вдруге порушив закон, уникнувши прямої відповіді на питання, сформульоване у запиті. Бо в своєму запиті Галина Сернівка задавала зовсім інше запитання, а саме, "чому 9 та 10 жовтня цього року на судові засідання у справах активістів із Народної не було допущено журналістів та чи будуть їх пускати на наступні засідання у цих справах?"
Це ще одне грубе порушення закону з боку В.Домніцького. Як сьогодні повідомляло Закарпаття онлайн, 22 жовтня за усним розпорядженням В.Домніцького одному з захисників площі Народної Роману Сарканичу було відмовлено у законному праві зробити копії з документів, долучених до його справи.
У цьому контексті слід зазначити, що минулого тижня за фактом недопуску журналістів на відкриті судові засідання журналістами та активістами було направлено кілька скарг на чинного голову суду на адресу Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Заяви про перешкоджання професійній діяльності журналістів подано також і до прокуратури Закарпатської області, яка, щоправда, розгляд заявлених фактів «передоручила» прокуратурі міста, про що й повідомила листом заявника - кореспондента Інтернет-видання Закарпаття онлайн.
УжНУ від катастрофи врятує Ніколайчук 2013-10-24 / 21:11:58
Це визнав ректор УжНУ Ващук Федір Григорійович на Вченій раді університету минулого четверга. Бардак в університеті на критичному рівні. Днями УжНУ мало не завалив щорічну звітність про перевід студентів з курсу на курс через брак однієї (!) пачки паперу. Ващук уже чекав із Києва наказ про своє звільнення. Врятував його екс-в.о.ректора Ніколайчук Віталій Іванович, який з власної ініціативи поїхав у міністерство, особисто здав звіт і домігся викреслення прізвища Ващука з наказу про звільнення. Ця інформація зацікавила наше видання. Ми вияснили, що Ніколайчук В.І. провів багато часу в міністерстві. Хоча міністр його не прийняв, але Ніколайчук запропонував себе на повторне в.о.ректорство. Для того він злив кому слід компромат про річну діяльність Ващука – від роздачі посад десяткам липових професорів до сімейних схем «прихватизації» земель та будівель УжНУ. Вояж Ніколайчука співпав з позицією регіоналів, яких дістав авантюризм їхнього ставленика Ващука. У цих умовах Ніколайчук знову попросився покерувати університетом, де він може стабілізувати ситуацію як після Вегеша Миколи Миколайовича, так і після Ващука Федора Григорійовича.
знак питання 2013-10-24 / 09:26:16
Ну і треба було тобі, Домніцький. заїдатися з журналістами?
Вуйко 2013-10-23 / 13:19:43
Коли цю галичанську проститутку виженуть назад за перевал!
*** 2013-10-23 / 12:34:42
А що, хіба вперше порушив? У нас же судді - вища каста. Кому, як не їм, охоронцям закону, можна його порушувати?
??? 2013-10-22 / 18:57:58
Ну і яка довіра до таких суддів і таких судів?