До закладу вже привезли спеціальне обладнання. До кінця тижня повністю завершать підведення комунікацій, а також встановлення обладнання. З понеділка приїдуть спеціалісти, щоб встановити програмне забезпечення. Відтак, розпочнуться пускові роботи, - повідомили Закарпаттят онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.
Також медики пройдуть спеціальне навчання. Повноцінна робота диспетчерської буде налагоджена протягом місяця. Передбачено також встановлення GPS-систем, які запрацюють одночасно з центральною диспетчерською в Ужгороді, Ужгородському, Перечинському та Великоберезнянському районах. Вся область буде забезпечена централізованим мобільним зв’язком.
За словами головного фельдшера Ольги Черничко, зараз диспетчерами працюють фельдшери з досвідом, що вкрай важливо:
-- Звичайно, людський фактор у нашій роботі грає дуже важливу роль. Адже треба чітко та оперативно визначити куди везти хворого, як швидко доїхати. Часто вони (до приїзду «швидкої») надають консультації по телефону. Тож поступово налагоджуємо роботу.
Врач 2013-04-09 / 19:24:01
Обладнання встановили і відзвітувалися. Формально все дуже круто. Особливо на телебаченні. А між тим, побут і зарплати працівників швидкої допомоги залишився на рівні 19 століття. Ті начальники, що постійно дають браві інтервю, хоч раз поцікавилися думкою лікарів, фельдшерів, водіїв?