17 січня 2013 року працівниками УСБУ в Закарпатській області у процесі розслідування справ, дотичних до резонансної «приватизації» готельно-ресторанного комплексу «Корона», було складено протокол відносно Волошина Івана Івановича (депутат Ужгородської міської ради – секретар постійної комісії з питань майнової політики, власності приватизації Ужгородської міської ради, а також член конкурсної комісії з приватизації) про вчинення ним адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП, якою передбачено відповідальність за порушення вимог щодо неповідомлення про конфлікт інтересів.
18 січня 2013 року вищезгаданий протокол було направлено на розгляд в Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області.
Попередньо розгляд справи було призначено на 1 лютого 2013 року. Однак, через хворобу судді Віталія Сочки його було перенесено.
Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, з джерел в правоохоронних органах стало відомо, що, будучи секретарем депутатської комісії з питань майнової політики, власності та приватизації, а також членом комісії з продажу комплексу «Корона», І.Волошин водночас боргував керівнику фірми-переможця ТОВ «Проект Готель Консалтинг ЛТД» Андрію Захарченку 500 000 гривень. Це при тому, що участь зацікавлених осіб у процесі приватизації однозначно заборонена чинним законодавством.
За інформацією Закарпаття онлайн, 6 серпня 2012 року, тобто того ж дня, коли конкурсною комісією було прийнято рішення про допущення до конкурсу по викупу «Корони» лише одного претендента – керованого А.Захарченоком ТОВ «Проект Готель Консалтинг ЛТД», А.Захарченко власноручно написав в Ужгородський міський відділ Державної виконавчої служби заяву, в якій попросив припинити виконавче провадження про стягнення з І.Волошина боргу у 500 тисяч гривень та 10 тисяч відшкодування судового збору у зв’язку, нібито, з тим, що І.Волошин цей борг добровільно погасив. А вже наступного дня, тобто 7 серпня, кероване А.Захарченком підприємство без жодних перепон і всього за 8 мільйонів стало власником історичної споруди в центрі Ужгорода вартістю понад 30 мільйонів гривень. Тобто, частина реальної вартості «Корони» замість потрапити у міський бюджет пішла на списання приватного боргу активного учасника процесу приватизації.