Тільки з початку Нового року на території обслуговування УМВС України на Львівській залізниці було зареєстровано три випадки підроблення документів.
В чергову частину лінійного відділу на станції Королево надійшло повідомлення від провідника приміських потягів. Працівник залізниці повідомив, що під час перевірки проїзних документів у пасажирів, на перегоні Виноградів - Королево в дизель-поїзді сполученням «Батьово – Королево», один із пасажирів пред’явив для проїзду пенсійне посвідчення з явними ознаками підробки, а саме: невідповідність реквізитів та переклеєна фотокартка. На місце події відразу була відправлена слідчо – оперативна група, яка затримала 31 – річного жителя м. Виноградів, який був раніше судимий за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».
Як пояснив затриманий, дане посвідчення він знайшов та власноручно переклеїв в ньому свою фотокартку та вніс завідомо неправдиві реквізити.
Також, працівниками транспортної міліції на залізничному вокзалі станції Ужгород, під час посадки в приміський електропоїзд сполученням «Ужгород - Мукачево» була затримана 39 – річна жителька міста Ужгород. Вона пред’явила нульовий квиток та пенсійне посвідчення з явними ознаками підробки, а саме: виправлення відомостей про особу.
Під час супроводу приміського дизель-поїзда сполученням «Солотвино – Королево до правоохоронців звернувся провідник та повідомив, що під час перевірки проїзних документів на перегоні «Рокосово - Королево» один із пасажирів пред'явив пенсійне посвідчення, яке в нього викликало сумнів. На вклеєній фотографії не було видно відтиску мокрої печатки. Псевдопенсіонером виявився 51-річний мешканець м. Хуст, який вклеївши туди свою фотографію та використовував посвідчення для безоплатного проїзду в приміських поїздах.
Дані фальшиві пенсійні посвідчення вилучені та направлені на дослідження в експертно-криміналістичний центр при УМВС України на Львівській залізниці, де експерти-криміналісти встановлюють відповідність встановлених норм, за якими видаються посвідчення, - повідомили в УМВС України на Львівській залізниці.
Тому «зайцям», варто задуматись чи потрібний такий проїзд і чи взагалі він вам принесе задоволення, адже чим заплатити ці гроші в казну держави за свою «фальшивку», краще ці кошти потратити на проїзд, а решту на своїх близьких та рідних.
Саща 2013-01-17 / 19:16:32
Платити податок будуть тільки законопослушні громадяни , а у олігархів будинки рахуються недобудованими і право власності вони не оформляють, треба створити комісіі при органах місцевого самоврядування і перевірити тих кому за роки незалежності видані дозволина будівництво