В самій школі для вимушених переселенців організоване харчування в їдальні. Також там є пральні машини, для дітей організовують розваги.
Більше місяця в класичній гімназії живе Надія Кириленко. Вона приїхала з невісткою та онуками міста Лисичанськ на Луганщині. Чоловік та син залишися там, пішли в тероборону. "Перед цим виїхали ми з Горлівки до Лисичанську. Ми не хотіли виїжджати, залишати нажите там. Поселили нас тут, у гімназії, одразу. Ми приїхали 10-го числа вночі о 3-тій годині. У гімназії нас поселили, тому що ми з дітьми: дві онучки та онук, ось ми тут проживаємо. Годують нас добре, дівчата на кухні дуже гарні. Ми також їм допомагаємо посуд помити, картоплю почистити, щоб їм було трохи легше з нами", — каже жінка.
Їжу для вимушених переселенців у їдальні класичної гімназії готують тричі на день, — розповіла кухарка Марія Сачко. О 9 сніданок, обід розпочинається о 14 годні. Також о 18 там готують вечерю. “На сніданок в нас йдуть каші, хліб з маслом та сиром, чаї, а також директор дає солодощі, сухі сніданки, фрукти, соки. На обід у нас завжди все м'ясне, бо без цього не можу бути: перше друге, салати і компоти. На вечерю, наприклад, вчора було картопляне пюре, то галушки із м'ясом, також чай, і хліб з сиром", — розповіла Марія Сачко.
Гроші за харчування закладу компенсує міська рада. Також сюди привозять гуманітарну допомогу волонтери, — розповів директор гімназії Сергій Роман. За його словами, всього в класичній гімназії можуть поселити 300 людей.
"Розраховано максимально на проживання 300 людей, зараз проживає, близько 240 осіб, але відбувся дуже великий процес еміграції. Тобто попередні тижні через пункт гімназії проходили сотні переселенців, які проїжджали через нас транзитом відправлялися за кордон в інші країни. Ми намагалися зробити найбільш зручні умови. Оскільки в гімназії проживають жінки та діти, маємо цілий спортивний зал, де організували для дитячих ігор. Дозвілля також проводить центр учнівської творчості. Максимально зробили комфортні умови, наскільки це можливо у військовий час, в умовах середньої школи", — повідомив директор. Сергій Роман розповів: для допомоги переселенцям залучили 28 працівників гімназії.