"Я буду оскаржувати наказ, оскаржувати законно. Враховуючи, що міністр тут проявив вибірковість, буду доводити в суді, щоб він компенсував мені втрати, моєї репутації, честі, гідності. Я буду шукати підтримки і серед закарпатських депутатів. Якщо мені вдасться, я доведу що це є злочин проти людей на Закарпатті і буду ситуацію розвивати", — повідомив головний лікар.
Головний лікар додав, що у його клініках продовжать вакцинувати, поки не закінчиться наявна у них вакцина.
"Наш заклад провакцинував майже 10% закарпатців. Всі щеплення виконані згідно алгоритмів, стандартів МОЗу. Ми не використали жодної дози для зловживань. Я готовий передати вакцину в область, тому що ми дотримуємося законодавства. Наказ ми будемо оскаржувати, я особисто буду готувати позов", — повідомив Віктор Петров.
Загалом на Закарпатті є 9 відділень даного медзакладу. Кабінет "анонімного щеплення" створений в одному з них в Ужгороді.
"Вакцинацію зупинимо у всіх відділеннях. Людям, які будуть хотіти вакцинуватися, ми скажемо, хай дзвонять міністру охорони здоров'я і питаються, куди їм йти щепитися. Ми будемо всіма можливими законними способами з цим боротися. Я це питання спробую донести президенту, і через депутатів донести всім, кого це може стосуватися", — розповів Віктор Петров.
Кабінет анонімного щеплення від коронавірусу в Ужгороді відкрили 17 листопада.
19 грудня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив: відкриття анонімного кабінету вакцинації від коронавірусу на Закарпатті перевіряє МОЗ.
19 листопада директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний Суспільному повідомив: ні з ним, ні з епідеміологами відкриття такого кабінету Петров не погоджував. Тому призначив службову перевірку.
8 грудня лікар-інфекціоніст Віктор Петров повідомив: в кабінеті анонімної вакцинації від COVID-19 щепили 1 420 людей.
Анатолій Пшеничний 8 грудня повідомив Суспільному: звернеться до міністерства охорони здоров’я, аби роботу цього кабінету призупинили до встановлення законності проведення такої вакцинації.