За словами Ігнатишина, останні кілька років воду освячують біля собору. "У черговий раз святкуємо Богоявлення Господнього. Ми кожного року шукаємо особливий меседж. Цьогоріч наголошую на тому, що це не свято води, а святкування події, яка відбулася у воді. Колись ми радо виходили також на водоймище. Сьогодні, на жаль, водоймища стали також і депом усіляких хімікатів. Ми принципово не освячуємо на водоймищах, куди спускають каналізацію для того щоб дати також і екологічний меседж – вода має бути чистою", — розповів Владислав Ігнатишин.
Марія Корсак вперше прийшла освячувати воду до Ужгородського греко-католицького катедрального собору. "Добре, що надворі, тому що, по-перше, всі не помістяться в церкві. По-друге, така ситуація в нашій країні й у світі, що краще надворі з дистанцією, яку тільки ми можемо собі дозволити на цій території. Так добре на серці", — розповіла жінка.
Іван Харчук, який також прийшов освятити воду, у коментарі Суспільному розповів: "Я тут освячую завжди і паску й воду. Якщо чесно, традиція така. Я ходжу в церкву два-три рази в році – це один із цих днів. Я сам прийшов, але зараз піду до дітей, до дружини на роботу піду. Тобто буду зараз виконувати свої обов’язки", — каже чоловік.
Освячення води біля греко-католицького собору тривало протягом години.