Першокласник Давид Купаші свою годівничку зробив із татом та дідусем. Каже: витратили на це один день: "Я допомагав татусю прикручувати цвяхи, фарбував підлогу зверху та знизу. Птахам важко взимку, і я хочу, щоб вони не померли"
Їжу для птахів на зиму разом із мамою готував першокласник Захар Онищук. Використовували зерна пшениці, насіння соняшника та просо.
"Спочатку ми насипали в тарілку зерно, потім теплу водичку, потім клали у мікрохвильову піч на цілу ніч. Вони висохли так. Думаю, птахам сподобається наше блюдо", — сказав хлопчик.
Заступниця директора з навчально-виховної роботи Світлана Дутко розповіла, що до роботи над виготовленням годівничок залучали і батьків та бабусь із дідусями: "Це було таке завдання, щоб годівничка відповідала екологічним нормам: по мінімуму використовувати барвники, пластикові пляшки. Виробляли в основному з деревини".
У шостій школі Ужгорода є майстерня. Директорка школи №6 Марія Гринчук сказала, що 6-8-класники залишалися після уроків і зробили там 10 годівничок.
За словами Марії Гринчук, одні годівнички для птахів учні повісять на шкільному подвір’ї, інші діти віднесуть додому.