Охочі долучитися могли обрати листа у мережі Facebook і до сьогоднішнього дня підготувати подарунки.
Діти віком від 4 до 15 років починають писати листи на початку листопада, аби був час підготувати подарунки. За словами організаторки акції Яни Зизич-Фединець, побажання отримують різні: від капців до смартфонів.
"Пише нам Іванка: "Чекаю тебе. Я хороша, гарна і слухняна. Принеси мені телефон, ляльку і смартфон". Усе намальовано. Як правило, дуже швидко розбирають, коли тільки я починаю публікувати, то люди не встигають написати, що я хочу цей лист. Дайте його мені. А під ним вже написало п’ять інших. І я його віддала першому, звісно, бо в порядку черги все відбувається. Є й складні листи, де в дітей захмарні бажання. Ну ми від цього нікуди не дінемося. Це діти. Але Миколай може щось недонести. Щось принести наступного року. Тобто по-різному можна на ці листи реагувати", — розповіла Яна Зизич-Фединець.
За дві години до завершення акції подарунок для хлопчика принесла ужгородка Віра Петракі. Готувала його зі своїми дітьми: "Цей лист для Нікіти Дайнеги, слабозорого хлопчика. Це від нашої сім’ї, з любов’ю. Він просив скейт, магнітну дошку для підготовки до школи, така з цифрами. Солоденький подаруночок від себе поклали. Ну, що змогли".
Для того, аби зібрати подарунок, охочі мали два-три тижні. Готували їх не тільки ужгородці. Цьогоріч, розповідає організаторка, є посилки і від киян.
Яна Зизич-Фединець розповіла, цьогоріч подарунки можуть надіслати у два заклади, кількісно — це майже 200 листів.
"Привезли мені додому, я пофотографувала, виклала у спільноті. Люди долучилися — і от ми маємо результат. Ми вже розраховуємо свої сили. От взяли один заклад, розібрали листи. Далі я вже думаю, який ще можу взяти заклад. Телефоную, відповідно, в адміністрацію, домовляюся. Відповідно ми розбираємо і думаємо, чи ми рухаємося далі, чи ми на цьому зупинилися", — пояснила організаторка акції.