Про це сказала співробітниця інституту Національної пам’яті Наталія Позняк-Хоменко. За її словами, на виставці представили стенди з біографією та один інформаційний стенд про 8 постатей ОУН та УПА, які своєю героїчною боротьбою утверджували Україну.
"Виставка показує, як можна було боротися у тих умовах, навіть коли здавалося, що це справді був виклик перед Голіафом, — розповіла Наталія Позняк-Хоменко. — Це і Степан Бандера, який не зламався в нацистському концтаборі і не відкликав Акт відновлення Української держави. Це Роман Шухевич, який сім років очолював УПА в найбільших її зіткненнях з радянським режимом".
Відвідувачка Софія Сухарь сказала, що дізналася з виставки про існування таких людей, які перебували у підпіллі і вийшли вже після проголошення Незалежності України.
"Тут дуже багато жінок, які зробили чималий внесок у розвиток України. Катерина Зарицька, котра організувала відділення українського червоного хреста. Багато молодих воїнів пішло на фронт вони поклали життя за нашу Україну. Я раджу всім долучитися до цієї виставки: прочитати і знати кому ми маємо бути вдячними", — розповіла Софія Сухарь.
Митьови 2020-10-14 / 13:11:06
Дебіле, то були вшиткі наші українці
Митьо 2020-10-14 / 11:51:40
То бÿли ушиткі наші закарпатці?