Про це сьогодні повідомила психологиня Наталія Братасюк.
Таку ініціативу започаткували в Італії під час пандемії, далі долучилися інші країни. У Закарпатській області почали надавати психологічну допомогу з 1 квітня.
НАТАЛІЯ БРАТАСЮК, психологині
Є гугл-форма реєстрації, є описаний цей проект. Кому цікаво, можна на Закарпатті на мене орієнтуватися, і я буду давати посилання за потребою. Як у нас із цим? Наразі в нас немає таких запитів, тобто я не чую, щоб люди зверталися. У мене був тільки один лікар за допомогою. У нас відпрацьовані правила й механізми. Ми пояснюємо, що це має бути, а це 4 консультації по 40 хвилин, тобто є свої правила, які ми доносимо до учасників. Це обов’язково конфіденційність. Ніхто й ніде не розголошує, що і як. Робота, звісно, онлайн. Лікарі мають змогу вибрати собі фахівця.
іттітьколотіть 2020-04-22 / 08:56:56
Ко за то платити буде.4 консультації по 40 хв. 3,5 годин робочого часу, медпрацівника будуть переконувати що у ньго не така вже і мала зарплата,і він мае бути готовий пожертвувати собов,бо Супрун не встигла го скоротити, скоро у нас будуть лиш судді і чиновники, і поліція яка їх буде охороняти,всіх остальних оптимізують.