Його влаштували в бібліотеці університету. Сюди прийшов першокурсник Олександр Товт.
ОЛЕКСАНДР ТОВТ, студент УжНУ
Я дізнався, який конкретно пластик піддається переробці, а який ні, тобто зараз можу подивитися на упаковку і визначити. Пет-пластик — це упаковки з води, це третій номер, другий — упаковки з молока.
Долучитися до акції можуть не тільки студенти. Ужгородка Юлія Стойка розповідає: прийшла дізнатися, з чого складаються стаканчики для кави та як їх утилізувати.
ЮЛІЯ СТОЙКА, прийшла на акцію
Паперові стаканчики — це чистий папір, їх можна просто викинути і вони розкладуються. А виявляться, що вони покриті плівкою, яка не зовсім розкладається. Це мене здивувало. Якщо в нас з’явиться мапа пунктів прийому в місті Ужгород, щоби знати куди їх викидати.
Майстер-клас «Сортуй правильно» в Ужгородському національному університеті провели вперше, розповіла співзасновниця громадської організації «Зелений Варош» Анна Білоус.
АННА БІЛОУС, співзасновниця ГО "Зелений варош"
Навчилися правильному розумінню типів сміття (папір, пластик і скло) і приділили увагу пластику, навчилися розрізняти маркування, бо це дуже важливо, бо є такий пластик, що переробляється і який не переробляється. І, власне, підвищили свою екологічну свідомість.
ГАННА МЕЛЕГАНИЧ, організаторка акції
Сьогодні у нас стартує довгострокова акція з сортування сміття в УжНУ, поки це тільки в деяких головних корпусах, але де зосереджена більша кількість студентів і більша кількість факультетів. Якщо ця ініціатива буде успішна, її будуть підтримувати наші студенти, то плануємо долучити й інші корпуси з нового навчального року.
Тривав майстер-клас близько години. За словами Ганни Мелеганич, його відвідали 50 студентів.
Студент 2020-02-19 / 08:33:58
Немає нормальних смітників Тай смітять де попало. Смітники ще треба вчасно порожнити.
бедь 2020-02-11 / 10:04:28
показуха ви їх невчіть дурниць а вчіть не смітити і за собою прибирати а то біля стін УжНУ сміття тонами ви їх організуйте прибрати біля своїх гуртожитків і адмінбудівель свого навчальго закладу