Після прибуття на місце події о 13:14 розвідкою було встановлено, що пожежапоширилася з надвірної споруди на сусідній житловий будинок та дві господарські будівлі. Всі споруди, які опинилися в осередку загорання, були розташовані впритул одна до одної, відстань між ними ледве сягала 40-50 сантиметрів.
З огляду на складність пожежі, о 13:30 було піднято по тривозі весь особовий склад ДПРЧ-3 вільний від несення служби та залучена вся пожежна техніка Рахівського гарнізону та підрозділ 8 державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів. Також допомагали приборкувати стихію й місцеві пожежні команди смт Солотвина, Тересви Тячівського району і села Видричка, що на Рахівщині, та добровільна пожежна дружина Карпатського біосферного заповідника. На місці події працювала й мобільно-оперативна група ТУ МНС у Закарпатській області.
Локалізовано пожежу було о 16:30, а через три години повністю ліквідовано. Під час гасіння пожежі рятувальникам вдалося врятувати від вогню чотири сусідні житлові будинки та майно громадян.
Внаслідок пожежі постраждало чотири дворогосподарства. Так, вогнем була знищена літня кухня 38-річної місцевої мешканки. Окрім цього знищено крівлю та мансардне приміщення й пошкоджено перекриття другого поверху житлового будинку сусіднього обійстя. Постраждало від вогню й дворогосподарство 67-річної господині, де знищено крівлю та другий поверх і пошкоджено перекриття житлового будинку, також вогнем були пошкоджені літня кухня й господарська споруда. Вогонь наробив біди й на обійсті 70-річного рахівчанина, де знищено крівлю й пошкоджено мансардні приміщення, частину комори на першому поверсі житлового будинку.
Розглядається декілька версій, проте найбільш вірогідно, що поява вогню була спричинена порушенням правил монтажу та експлуатації пічного опалення.
Мешканців пошкоджених будинків (11 людей) тимчасово розселено до родичів та сусідів. Причина пожежі та збитки встановлюються. Про це Закарпаття онлайн повідомили в ТУ МНС у Закарпатській області.
Відео "Магноляі- ТВ"
Горянка 2012-07-18 / 13:56:40
Нажаль ця історія так і не стане повчальною. Причин загорання може бути надцять, а результатом може стати вигорання цілої вулиці, історія може повторитися ще і ще. Адже через малоземелля в Рахові і не тільки в Рахові відбувається неконтрольована безсистемна забудова вулиць, не має пожежних водоймищ, не має місць підїзду до води, до того ж більша частина міста не має централізованих комунікацій води і каналізування, немає пожежних гідрантів, не має комунальних коменарів. Додайте сюди жебрацтво пожежних які не мають засобів для качання води з 40-50 м від місця пожежі (про "жебрацтво" пожежних начальників змовчу). Так, пожежу "успішно" загасили на четвертому, а місцеві кажуть ан шостому будинку. Пожежа почалася в 13 тій, а допомога рахівським пожежним в 16 тій ще лише була на підїзді до Рахова. Гасили пожежу не тільки пожежні,а і люди, що бігали з відрами та помагали виносити і розтягати, але чи правильно будуть зроблені висновки?