Заступник головного лікаря Закарпатської СЕС із санітарно-гігієнічних питань Тетяна Літовченко повідомила, що на Закарпатті наразі функціонує лише 5 повністю оформлених документально місць масового відпочинку населення, а саме: у Виноградові в урочищі «Виннички», на Берегівщині – в с. Косонь (з термальними басейнами) та навколо озер у с. Дідово і в Тячівському районі – в селищах Теребля та Солотвино.
Що стосується Ужгорода, то тут погоджених пляжів поки нема. Хоча, каже Тетяна Літовченко, є рішення виконкому, яким визначено місця відпочинку та купання для ужгородців.
Працівниця СЕС радить скористатися послугами купально-плавальних басейнів. "Їх ми регулярно перевіряємо (загалом по області є 43 такі об'єкти) і відхилень від норм не виявляли», – радить Тетяна Василівна.
А от МНСники в плані відпочинку на водних об’єктах б’ють на сполох: протягом усього 2011 року в краї потонуло 28 осіб, а з початку 2012-го – вже 20, і з них троє дітей. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-центрі "Закарпатської правди".
Гліб Бурковський начальник відділу цивільного захисту МНС Закарпатської області каже, що на Закарпатті визначено 25 місць масового відпочинку на воді, а станом на 1 липня рятувальники обстежили дно та провели паспортизацію на 20 з них, у тому числі й на Ботанічній набережній в Ужгороді.
А буквально з середи в улюбленому місці відпочинку ужгородців – селі Невицькому – на Ужі з моторними човнами чергуватимуть 2-3 водолази.