До ювілейної дати на своєму митецькому шляху відомий у краї автор прийшов із вагомим доробком, у якому збірки "Міські мотиви", "Пітятко", "Про мене, про тебе, про нас", аудіо книжка тощо. Ще три видання на виході у закарпатських видавництвах.
Про життєвий і творчий шлях Михайла Чухрана присутнім на вечорі розповіла Марія Селехман. Захід проходив у невимушеній дружній обстановці: звучали мелодії струнного оркестру Віктора Марушки, вірші автора читали учні, митець ділився роздумами та планами на майбутнє, вітальні промови виголошували заступник голови райдержадміністрації Михайло Русанюк, голова місцевої організації товариства ім.. О.Духновича Юрій Продан, редактор газети "Новини Виноградівщини" Василь Кіш, а також Тетяна Гудачок, Михайло Попович. Популярний в народі автор, чиї книжки не залежуються на полицях книгарень, пообіцяв ще до кінця року порадувати читачів новими збірками.
Новини Виноградівщини
Василь Лучковський 2011-11-16 / 11:36:00
Підписуюсь на усі 100% під коментом СЛОВЯНИНА ! Тим більше, що брав участь у запису їх спільного диску. Сподіваюсь , що Президент, згадавши Павла Глазового , перечитає найближчим часом і Михайла Чухрана! Успіхів Вам, пане Михайле! Маю намір запропонувати Вам творчий вечір-зустріч у Мукачеві.
Діма 2011-11-12 / 20:21:00
Я з Вами абсолютно згоден. Просто піар кращий, все роздуто, розрекламовано. І зроблено таким чином, що люди це споживають от і все. Закон реклами.
Я читав його вірші і був шокований і приємно вражений, деколи такі речі помічаю навіть у музиці (не завжди гарне те, що крутять по радіо)
Словянин 2011-11-12 / 19:58:00
Михайло Чухран вартий звання класика регіональної гумористичної поезії. Це Павло Глазовий в русинській іпостасі. Жаль, що сучасна заполітизована конюнктура заважає громадськості адекватно оцінювати насправді талановитих людей. Як на мене, пан Михайло достойно зайняв нішу Павла Чучки і витіснив з неї останнього. Хто сумнівається, нехай прочитає його вірші Місячні ночи, Про власть, Файна нуч, Небо голубоє та ін., і порівняє цю поезію з доброю частиною штучно роздутого т. зв. джинсово-компютерного покоління.