Як повідомляє прес-служба УУБА – КаУ, майстер-клас з українського красномовства (риторики) було проведено академіком 3-х міжнародних академій, професором кафедри класичних та сучасних літературних мов УУБА та КаУ Галиною Сагач.
Розглядалися такі питання як риторика як наука і мистецтво та особливості застосування оратором її 7 основних законів, риторика і гомілетика та їх зв'язки у синергетичному у вимірі, сакральні виміри Слова, духовний вимір Слова; екологія Духу та екологія Слова, поетичне молитвослов'я України, храм Слова або Святого Письма про Слово, магічність Слова (за Павлом Флоренським), риторика Любові, духовна безпека України крізь призму рідної (материнської) мови, духовно-моральний розвиток особистості викладача ВДНЗ та ВНЗ засобами професійної риторики у контексті інноваційних підходів, екстремальної риторики, красномовний краснопис, служіння Словом-Логосом, харизма, пасіонарність світського і духовного оратора.
Під час проведення навчальних занять використовувалися записи духовних кантів протоієрея о. Олександра Старостенка, пісні Раїси Кириченко, Аvе Maria Каччіні та ін.
Академік, професор Галина Сагач ознайомила науково-педагогічний склад, студентів академії та університету з підготовленим нею до видання на базі інформаціно-видавничого центру УУБА – КаУ нового посібника з українського красномовства "Скрижалі слова". Це видання рекомендоване студентам, аспірантам, викладачам, богословам, філософам, юристам, філологам, психологам, журналістам – усім, хто прагне підвищити риторичну компетентність та ораторське мистецтво на засадах істини, добра, краси, а також віри, надії, любові.
Під час перебування професора Галини Сагач в Ужгородській українській богословській академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатському університеті імені Августина Волошина було проведено робочу зустріч з ректором академії і університету професором, архімандритом Віктором (Бедь). Було обговорено питання розвитку богословської освіти і науки, українського красномовства та гомілетики. Окреслено плани на майбутне щодо проведення відповідних наукових досліджень та видавничої діяльності.