Як повідомили Закарпаття онлайн в Управлінні Держгірпромнагляду по Закарпатській області, взагалі не допущено випадків виробничого травматизму в 10 із 21 галузі промисловості регіону. Вже традиційно: в нафтогазовидобувній та геологорозвідці, рибному та сільському господарстві, в котлонагляді. Зменшилася кількість потерпілих у будівельній (-1), харчовій (-1), легкій(-1), енергетичній(-1), деревообробній (-3) галузях промисловості та в соціально-культурній сфері і торгівлі (-3).
Найбільше потерпілих від травм на виробництві наразі зареєстровано у соціально-культурній сфері та торгівлі - 7, в лісорозробній галузі та на автодорожньому транспорті - по3, у будівельній, деревообробній, газовій промисловості та в машинобудуванні - по 2.
Зазнала змін й географічна "мапа" виробничого травматизму. Якщо минулоріч "пальма першості" -13 випадків загального і 2 смертельного травматизму - була у обласного центру, то нині він зберігає її за собою вже з п'ятьма випадками загального та двома – зі смертельним наслідком. Другий за величиною показник загального травматизму – по 4 випадки – у м. Мукачева, м. Хуста та Ужгородського району. Знизились показники травмування на робочих місцях на Тячівщині ( з 4 до 0) , на Перечинщині, Виноградівщині ( з 2 до 0), на Хустщині, у м. Чоп та м. Берегово (з1 до 0).
Протягом 1 півріччя поточного року державними інспекторами Управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області проведено 14 всебічних перевірок суб'єктів господарювання, 845 планових та 276 позапланових перевірок виробничих об'єктів. Виявлено 10473 порушення нормативних актів з безпеки виробництва та охорони праці. Направлено 29 матеріалів до Прокуратури Закарпатської області за порушення законодавства про охорону праці. Накладено 741 штраф на працівників суб'єктів господарювання, з них 389- на перших керівників .