На виставці представлено понад 30 картин, більшість з яких увіковічнили красу нашої природи. Василь Скрипка здебільшого працює у жанрі пейзажу та дерев'яної скульптури (пластики). До речі, експозицію з дерев'яних скульптур, художник пообіцяв презентувати закарпатцям вже найближчим часом.
Присутні на відкритті виставки односпілчани неодноразово підкреслювали, що цей художник справді має свій стиль над яким працює, і який вдосконалює, що видно по останнім його роботам. Крім того, всі присутні колеги по пензлю у своїх вітаннях неодноразово наголошували про прекрасні людські якості Василя Васильовича - його простоту і душевність. А мистецтвознавець з Москви, з огляду на представлені роботи, назвала пана Василя "Карпатським Реріхом", і зауважила, що "незважаючи на свою декоративність, ці картини дихають і відрізняються м'якістю і живописністю".
Допоміг в організації другої персональної виставки племінник художника Сергій Грицак та члени Закарпатської спілки художників України. За словами пана Сергія, у Василя Васильовича був вибір, робити виставку у Львові чи в Ужгороді, однак він обрав Ужгород. Хоча в планах автора найближчим часом представити свої роботи на огляд львівським мистецтвознавцям та просто любителям живопису.
Довідка.
Василь Васильович Скрипка народився 10.08.1960 р. в с. Росішка Рахівський район. Живописець. У 1988 році закінчив факультет проектування меблів та оформлення інтер'єру Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва. Член Національної Спілки художників України з 1993 року. Учасник художніх виставок (обласних — з 1984 року, всеукраїнських — з 1987 року), а також міжнародних пленерів та бієнале.
Людмила Федоришина, РІО
Піпаш В. 2010-08-26 / 19:13:00
Вітаю Василя Скрипку-молодшого, котрий, до речі є сином сл. п. Василя Скрипки-старшого, уродженця с. Росішки, учасника націоналістичного підпілля та вояка УПА, далі в"язня ГУЛАГу, не реабілітованого, бо був арештований зі зброєю в руках, воююючи у, як дала відповідь у 1994 р. на прохання про реабілітацію Закарпатська прокуратура, цитую: "у бандах ОУН-УПА" (це у 1994 р.!!!), талановитого самородка-поета. Син його, вочевидь, "вдався" у дядька - сл. п. Андрія Скрипки ( біографія та ж сама, що В. Скрипки-старшог), талановитого художника-самородка, автора галереї портретів визначних діячів-патріотів Закарпаття.
Так тримати друже Василю!