Дебютував митець яскравими літніми олійними натюрмортами та пейзажами. З першого погляду видно, що автор залюблений у квіти. Пишні півонії та скромні іриси однаково звабливо цвітуть на його полотнах, навіюючи спогад про тепле літо.
Як зазначив на відкритті голова Закарпатської організації Національної спілки художників України Борис Кузьма, на прикладі Віктора Миговича ми можемо бачити інший формат виставок, коли художник виставляє обмежену кількість творів і можна побачити багато цікавих моментів. Автор має прекрасний хист до малювання, що підтверджується великими полотнами, представленими на виставці. Їх важче заповнити, ніж малий простір. Видно, що митець володіє технікою олійних фарб, у його творах присутня гра кольору, світла і тіні, автор має смак та свою художню мову.
Народний художник України Володимир Микита виділив різноманітність технік, в яких працює автор, та відсутність кітчу у його роботах, а заслужений художник України Василь Беца підмітив у ньому закоханого у красу поета-лірика.
Хоча молодий митець перебуває у пошуку і в його живописі переважає тема оточення, в якому живе, за словами його вчителя художника Василя Вовчка, скоро він досягне хороших результатів. Будучи ще його учнем у дитячій школі мистецтв, Віктор вже показував вміння придумувати композиційні роботи, а його виставку графічних робіт демонстрували в Києві.
Виставку "дебютною" можна назвати тільки умовно, адже 32-річний художник є учасником міських, обласних і всеукраїнських показів, переможцем декількох міжнародних конкурсів. Тож у мистецьких колах він не новачок (принаймні як кераміст). Закінчив Ужгородські школу мистецтв та коледж мистецтв ім. А. Ерделі. Та і виріс Віктор у творчій сім’ї відомого живописця та керамістки Ганни (дівоче прізвище Попсабов) та художника Івана Миговичів. Спочатку пробував поєднувати творчу роботу з іншими - мав власну мистецьку галерею, де продавалися картини та вироби декоративно-прикладного мистецтва, колекціонував старовинні речі, працював оператором на обласному телебаченні, але потім все таки вирішив зосередитися на мистецтві. Живопис та кераміка – два напрямки, в яких реалізовує себе тепер. Декілька років "непублічності" нині митець прагне компенсувати новими виставками. У ближчому майбутньому обіцяє зробити більшу виставку та показати більше технік.