Як повідомили "Закарпаття online" у прес-службі УжНУ, у роботі конференції взяли участь науковці з-за кордону, інших міст України, а також професори та доценти історичного та факультету суспільних наук УжНУ. У ході з'їзду учені ознайомилися з науковими доповідями та взяли участь у круглих столах на актуальні теми сучасної історії та політології.
Микола Вегеш, ректор УжНУ, привітав учасників та гостей конференції. Він, зокрема, зазначив, що цей науковий форум не випадково проходить в стінах Ужгородського національного університету, який у жовтні цього року відзначатиме свою шістдесят четверту річницю. Не дивлячись на те, що в Закарпатті функціонують понад тридцять інших вищих навчальних закладів та філій, зі слів Миколи Вегеша, впродовж тривалого часу саме Ужгородський національний університет залишається єдиним в краї вузом, що має статус національного, є класичним університетом з найвищим, четвертим рівнем акредитації. На завершення свого виступу ректор висловив подяку всім членам оргкомітету міжнародної науково-практичної конференції та побажав учасникам конференції плідної праці та приємного відпочинку.
З привітаннями до учасників конференції також виступили колеги зі Словаччини, інших міст України. Вітання від колег зачитав Мартін Дюришин, доцент Пряшівського університету, в якому зазначено символічність проведення конференції, що зібрала науковців від Москви до Пряшева, саме в Ужгороді, який знаходиться у самому серці Європи.
Урзус 2009-10-06 / 15:07:00
Ото вміють наші гнати... Модерна доба закінчилась десь на початку 20-го століття (задовго до 2 світової війни), постмодерна епоха також пішла вже в історію. Але задля "красного словця" наші тормоза від науки й не такого скажуть. Зараз розпіаряться по ЗМІ, диви, мовляв, які ми продвинуті, знаємо слово "постмодерн". І ніхто ж їм не скаже: "хлопці, шо ви гонітє"?
Рагульська тілігенція, блін...