“Тунельні ворота”, „вісімка”, „заїзд в гараж”, „пеньки”, „колія”, „змійка”, естафета і наприкінці забір води з ємності - все це потрібно було пройти кожному з учасників, яким щодня доводиться маневрувати в автомобільних потоках доріг і доводити своє вміння керувати пожежною машиною. Бо одна справа справлятися з кермом легковика, інша - коли в тебе „восьмитонка”, і впоратися потрібно в лічені хвилини, бо часто від часу прибуття пожежного автомобіля до місця виклику залежить людське життя. Отож‚ такі речі‚ як балансування на двох колесах при вході в поворот, тут явище доволі звичне, хоча втримати таку „махіну” на колесах в такому піруеті здатен тільки професіонал.
Як повідомили "Закарапття online" у Центрі пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області, найкращим виявився Василь Галай із Тячева‚ котрий усі перешкоди зумів подолати за неповних чотири хвилини.
Другим фінішував рятувальник з ППЧ-21 селища Дубове Микола Попович та третім Олександр Цімболинець із СДПЧ-9 міста Сваляви.
На завершальному етапі керівники підрозділів виконували вправу по забору води з відкритого джерела за допомогою пожежного насоса. Найкраще з поставленим завданням впорався начальника Самостійної Державної пожежної частини № 6 Виноградівського райвідділу ГУ МНС в Закарпатській області Юрій Кляп.
Кращим учасникам змагань було вручено грамоти та грошові нагороди, а команді що посіла перше місце - перехідний кубок змагань.
Підсумовуючи змагання, заступник начальника оперативно-рятувальної служби Закарпаття Сергій Крицький наголосив, що вони проводяться з метою підвищення професійної майстерності водіїв з керування пожежним автомобілем. І головним критерієм оцінки їхніх виступів є не секунди чи хвилини, протягом яких вони виконають ту чи іншу справу, а в першу чергу перевірка боєготовності гарнізону до виконання поставлених перед ними важких завдань у щоденній рутинній роботі. Окрім цього, подібні заходи дають змогу об`єктивно оцінити стан техніки, яка використовується для ліквідації надзвичайних ситуацій.