Українську і угорську делегації на зустрічі очолювали керівники робочих груп Олег Кисіль та Іштван Дойко.
Сторони здійснили огляд гідротехнічних споруд, розташованих на українській і угорській територіях.
Зокрема, на українській території учасники зустрічі оглянули водозахисні споруди на р. Латориця в м. Мукачево, акумулююче водосховище в с. Бобовище Мукачівського району, а також водозахисні споруди на р. Латориця на ділянці між м. Мукачево і с. Нижні Ворота Воловецького району.
На угорській території українські й угорські спеціалісти здійснили огляд протипаводкової лівобережної ділянки р. Тиса 07.05 між с. Кішар і с. Олчваопаті та правобережної дамби р. Красна на ділянці с. Кочорді - угорсько-румунський держкордон.
Делегації також відвідали НС та гідротехнічну споруду біля с. Олчва, НС імені Печі, НС біля с. Тіборсалаш та автоматизовану станцію поблизу с. Агердомайор, а також автоматизовану станцію біля с. Кочорді.
Окрім цього, учасники зустрічі побували на шлюзі та в музеї водного господарства в с. Нодьечед, у центрі протипаводкового захисту та на складі аварійного запасу в с. Кішар.
За результатами огляду Сторони констатували, що стан гідротехнічних споруд і автоматизованих гідрометеорологічних станцій на українській і угорській територіях є задовільним та що вони спроможні й надалі забезпечувати надійний протипаводковий захист.
Учасники зустрічі зробили оцінку гідрометеорологічної ситуації, що склалася з часу останньої зустрічі робочої групи до початку квітня поточного року на територіях обох країн, та обговорили хід виконання завдань, визначених на черговій XIV і позачерговій нарадах Уповноважених Урядів України й Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах, що відбулися у 2008 році.
Сторони розглянули питання стосовно актуалізації "Порядку Українсько-Угорського співробітництва по захисту від шкідливої дії води", про стан експлуатації спільної українсько-угорської автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи АІВС-"Тиса". Зокрема, Угорська Сторона на зустрічі передала Українській Стороні проект оновленого "Порядку експлуатації АІВС-"Тиса"". Керівники робочих груп погодились також про те, що на основі Стратегії розвитку цієї системи, яка була розроблена угорською фірмою "ELCOM" у рамках реалізації проекту "MOSES", Угорська Сторона розробить комплексний план розвиту АІВС-"Тиса" ("Єдиний проект розвитку").
Сторони обговорили заходи щодо виконання Плану роботи окремої робочої групи експертів з вивчення методик побудови кривих вільної поверхні та обчислення розрахункових рівнів різної паводкової забезпеченості.
Керівники делегацій домовились про те, що на офіційних інтернет-сторінках управлінь дані автоматизованих інформаційно-вимірювальних станцій АІВС-"Тиса" будуть висвітлюватись з інтервалом у 2 години.
Сторони інформували одна одну про реалізацію ними спільних міжнародних проектів транскордонного співробітництва та обговорили можливості подальшої роботи з розробки і подачі нових заявок на отримання грантів.
За результатами проведення зустрічі керівники української і угорської робочих груп підписали відповідний Протокол, повідомили "Закарпаття online" в Закарпатському облводгоспі.