У засіданні також узяли участь голови районних і міських комісій із питань ТЕБ і НС, а також керівники потенційно-небезпечних об’єктів області. Зокрема, йшлося про стан дотримання техногенної безпеки на Солотвинському солеруднику у Тячівському районі, методи зберігання відходів на Великобичківському лісохімкомбінаті у Рахівському районі, обговорені й інші проблемні питання регіону.
Зазначалося, що на території області є 395 потенційно-небезпечних об’єктів, із них на 271 розроблені план ліквідації і локалізації можливої техногенної аварії. За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.
Відбулася також семінар-нарада з керівниками потенційно-небезпечних об’єктів краю на тему: „Правила влаштування, експлуатації та технічного обслуговування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій і оповіщення людей у разі їх виявлення”.
Цього ж дня т.в.о. Міністра В.Антонець і голова ОДА О.Гаваші ознайомилися з ходом будівництва дамби на річці Тиса поблизу міста Чоп, результатами планових навчань підрозділів обласного гарнізону МНС щодо гасіння пожежі під час вибуху газу у житловому будинку, проведення рятувальних робіт на місці „зруйновної” будівлі, а також ліквідації „аварії” на автотранспорті з витоком аміаку.
Після цього В.Антонець провів прес-конференцію для працівників регіональних і центральних ЗМІ, в ході якої він детально розповів про те, що зроблено Кабінетом Міністрів і, зокрема, МНС для Закарпаття за перші 100 днів діяльності Уряду. До речі, за останній місяць це вже була друга поїздка керівника МНС до підшефного регіону.
Прес-служба МНС України
15 листопада 2006р.
Теги: